Plugins - WP Crontrol - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (150 entries)

note: translators: %s: The URL that failed validation.
en: The URL "%s" is not allowed
fa: این نشانی "%s" مجاز نیست

note: translators: %s: Time period, for example "8 minutes"
en: In %s
fa: در %s

note: translators: 1: Date, 2: Time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

note: translators: %s: Time
en: Yesterday at %s
fa: دیروز در %s

note: translators: %s: Time
en: Tomorrow at %s
fa: فردا در %s

note: translators: %s: Time
en: Today at %s
fa: امروز در %s

en: Immediately
fa: فوری

en: View the scheduled actions here &raquo;
fa: اقدامات زمان‌بندی‌شده را اینجا مشاهده کنید &raquo;

en: Are you sure you want to delete all events with this hook?
fa: اطمینان دارید که می‌خواهید همه رویدادها با این هوک را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this event?
fa: اطمینان دارید که می‌خواهید این رویداد را حذف کنید؟

note: translators: A Closure is a type of PHP function. 1: File name, 2: Line number
en: Closure in %1$s at line %2$d
fa: بسته شدن در %1$s درخط %2$d

note: translators: 1: The time since the event was scheduled, 2: The URL to search for the event.
en: The event probably ran %1$s ago. <a href="%2$s">Click here to see if it was rescheduled</a>.
fa: این رویداد احتمالا %1$s پیش اجرا شده. <a href="%2$s">برای دیدن اینکه دوباره برنامه‌ریزی شده است اینجا کلیک کنید</a>.

en: PHP cron events are disabled.
fa: رویدادهای کرون PHP غیرفعال هستند.

note: translators: State of a cron event, adjective
en: Inactive
fa: غیرفعال

note: translators: %s: Details about the URL cron event.
en: URL cron event (%s)
fa: رویداد کرون نشانی اینترنتی (%s)

note: translators: %s: Details about the PHP cron event.
en: PHP cron event (%s)
fa: رویداد کرون PHP (%s)

en: URL events
fa: رویدادهای نشانی اینترنتی

en: PHP cron event saved.
fa: رویداد کرون PHP ذخیره شد.

en: URL cron event saved.
fa: رویداد کرون نشانی اینترنتی ذخیره شد.

[ctx: noun]
en: Schedule
fa: زمان‌بندی

en: HTTP Method
fa: روش HTTP

en: The URL in this event needs to be checked for integrity. This event will not run until you re-save it.
fa: نشانی اینترنتی در این رویداد باید از نظر یکپارچگی بررسی شود. این رویداد تا زمانی که آن را دوباره ذخیره نکنید اجرا نمی شود.

en: URL
fa: نشانی اینترنتی

en: URL cron event
fa: رویداد کرون نشانی اینترنتی

en: Adding a new schedule allows you to schedule recurring events at the given interval.
fa: افزودن یک برنامه‌ریزی جدید به شما امکان می‌دهد رویدادهای تکراری را در بازه زمانی مشخص برنامه‌ریزی کنید.

en: URL Cron
fa: کرون نشانی اینترنتی

note: Description of the plugin
en: Take control of the cron events on your WordPress website.
fa: کنترل رویدادهای کرون وب‌سایت وردپرس خود را به دست بگیرید.

en: Needs checking
fa: نیاز به بررسی دارد

en: Check and edit
fa: بررسی و ویرایش

en: PHP events
fa: رویدادهای PHP

en: One or more of your cron events needs to be checked for integrity. These events will not run until you check and re-save them.
fa: یک یا چند رویداد کرون شما نیاز به بررسی صحت دارند. این رویدادها تا زمانی که بررسی و مجدداً ذخیره نشوند، اجرا نخواهند شد.

note: translators: %s: An input field for specifying a date and time
en: At this time: %s
fa: در این زمان: %s

en: Read what to do
fa: بخوانید چه کاری باید انجام دهید

en: The PHP code in this event needs to be checked for integrity. This event will not run until you re-save it.
fa: کد PHP در این رویداد نیاز به بررسی صحت دارد. این رویداد تا زمانی که مجدداً ذخیره نشود، اجرا نخواهد شد.

en: PHP cron event
fa: رویداد کرون PHP

en: Standard cron event
fa: رویداد کرون استاندارد

note: Author of the plugin
en: John Blackbourn
fa: جان بلکبورن

note: translators: %s: The number of events with this hook
en: Delete all events with this hook (%s)
fa: حذف همه رویدادهای مرتبط با این هوک (%s)

note: translators: Pause is a verb
en: Pause this hook
fa: این هوک را متوقف کنید

note: translators: Resume is a verb
en: Resume this hook
fa: این هوک را ادامه دهید

note: translators: 1: Date and time, 2: Timezone
en: Site time when page loaded: %1$s, %2$s
fa: زمان سایت هنگام بارگذاری برگه: %1$s، %2$s

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Resumed the %s hook.
fa: هوک %s ادامه یافت.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Paused the %s hook.
fa: هوک %s متوقف شد.

en: You are not allowed to pause or resume cron events.
fa: شما اجازه توقف یا ادامه رویدادهای کرون را ندارید.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to resume the cron event %s.
fa: ادامه رویداد کرون %s با شکست مواجه شد.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to pause the cron event %s.
fa: توقف رویداد کرون %s با شکست مواجه شد.

note: translators: State of a cron event, adjective
en: Paused
fa: متوقف شده

en: Paused events
fa: رویدادهای متوقف شده

note: translators: %s: Function name
en: Function %s does not exist
fa: تابع %s وجود ندارد.

en: An unknown error occurred.
fa: خطای ناشناسی رخ داده است.

en: Could not save CSV file.
fa: پرونده CSV ذخیره نشد.

en: Export
fa: برون‌بری

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Scheduled the cron event %s to run now. The original event will not be affected.
fa: رویداد کرون %s برای اجرای فوری برنامه‌ریزی شد. رویداد اصلی تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

en: Help
fa: راهنما

note: translators: %s: URL to the documentation
en: <a href="%s">Read the WordPress.org documentation on WP-Cron</a> for more technical details about the WP-Cron system for developers.
fa: <a href="%s">مستندات WordPress.org درباره کرون وردپرس را بخوانید</a> تا جزئیات فنی بیشتری درباره سیستم کرون وردپرس برای توسعه‌دهندگان بدانید.

note: translators: %s: URL to the documentation
en: <a href="%s">Read the Frequently Asked Questions (FAQ)</a> which cover many common questions and answers.
fa: <a href="%s">سؤالات متداول (FAQ) را بخوانید</a> که بسیاری از سؤالات و پاسخ‌های رایج را پوشش می‌دهد.

note: translators: 1: URL to the documentation, 2: WP Crontrol
en: <a href="%1$s">Read the %2$s website</a> which contains information about events that have missed their schedule, problems with spawning a call to the WP-Cron system, and much more.
fa: <a href="%1$s">وب‌سایت %2$s را بخوانید</a> که شامل اطلاعاتی درباره رویدادهایی که زمان‌بندی آن‌ها از دست رفته، مشکلات مربوط به اجرای سیستم WP-Cron و موارد بیشتر است.

en: There are several places to get help with issues relating to WP-Cron:
fa: چندین منبع برای کمک در مسائل مربوط به WP-Cron وجود دارد:

en: This is a WordPress core event and cannot be deleted
fa: این یک رویداد هسته وردپرس است و قابل حذف نیست.

en: Custom events
fa: رویدادهای سفارشی

en: WordPress core events
fa: رویدادهای هسته وردپرس

en: Events with no action
fa: رویدادهای بدون عمل

en: All events
fa: همه رویدادها

en: Invalid timestamp provided.
fa: برچسب زمانی نامعتبر ارائه شده است.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to schedule the cron event %s.
fa: زمان‌بندی رویداد کرون %s انجام نشد.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: The cron event %s could not be found.
fa: رویداد کرون %s پیدا نشد

en: No matching cron events.
fa: هیچ رویداد کرون سازگاری وجود ندارد.

en: Event Type
fa: نوع رویداد

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: The %s event you are trying to edit does not exist.
fa: رویداد %s که تلاش می‌کنید ویرایش کنید وجود ندارد.

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: PHP default timezone is not set to UTC. This may cause issues with cron event timings.
fa: منطقه زمانی پیش‌فرض PHP روی UTC تنظیم نشده است. این ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در زمان‌بندی رویداد cron شود.

[ctx: verb]
en: Sponsor
fa: حامی

note: translators: 1: The name of the configuration constant, 2: The value of the configuration constant
en: This interval is less than the %1$s constant which is set to %2$s seconds. Events that use it may not run on time.
fa: این بازه زمانی کمتر از مقدار ثابت %1$s است که روی %2$s ثانیه تنظیم شده است. رویدادهایی که از آن استفاده می‌کنند ممکن است به‌موقع اجرا نشوند.

en: There are currently no scheduled cron events.
fa: در حال حاضر هیچ رویداد کرون زمان‌بندی‌شده‌ای وجود ندارد.

note: translators: %s: Time period, for example "8 minutes"
en: %s ago
fa: %s پیش

note: translators: 1: Line number, 2: Error message text
en: Line %1$s: %2$s
fa: خط %1$s: %2$s

en: Select this row
fa: این ردیف را انتخاب کنید

note: translators: %s: UTC offset
en: Next Run (%s)
fa: اجرای بعدی (%s)

en: Hook
fa: هوک

en: There are no schedules.
fa: هیچ زمان‌بندی‌ای وجود ندارد.

en: This schedule is added by another plugin and cannot be deleted
fa: این زمان‌بندی توسط افزونه دیگری اضافه شده و قابل حذف نیست

en: This is a WordPress core schedule and cannot be deleted
fa: این یک زمان‌بندی هسته وردپرس است و نمی‌توان آن را حذف کرد

note: translators: %s: Schedule name
en: Unknown (%s)
fa: ناشناس (%s)

en: Search Hook Names
fa: نام های هوک را جستجو نمایید

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to save the cron event %s.
fa: رویداد کرون %s ذخیره نشد.

en: Deleted the selected cron events.
fa: رویدادهای کرون انتخاب‌شده حذف شدند.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Deleted the cron event %s.
fa: رویداد کرون %s حذف شد.‌

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Saved the cron event %s.
fa: رویداد کرون %s ذخیره شد.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: There are no %s cron events to delete.
fa: هیچ رویداد کرون %s برای حذف وجود ندارد.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Deleted all %s cron events.
fa: همه رویداد‌های کرون %s حذف شدند.

en: Edit Cron Event
fa: ویرایش رویداد کرون‌

en: Add Event
fa: افزودن رویداد

en: Update Event
fa: به‌روزرسانی رویداد

note: translators: %s: The name of the plugin that controls the running of cron events.
en: WP-Cron spawning is being managed by the %s plugin.
fa: فعالیت WP-Cron توسط افزونه %s مدیریت می‌شود.

note: translators: %s: The name of the cron schedule.
en: Added the cron schedule %s.
fa: زمان‌بندی کرون %s افزوده شد.

note: translators: %s: The name of the cron schedule.
en: Deleted the cron schedule %s.
fa: زمان‌بندی کرون %s حذف شد.

en: Schedules
fa: زمان‌بندی

en: Events
fa: رویدادها

en: Tomorrow
fa: فردا

en: Now
fa: اکنون

en: You are not allowed to delete PHP cron events.
fa: شما اجازه حذف رویدادهای کرون PHP را ندارید.

en: You are not allowed to edit PHP cron events.
fa: شما مجاز به ویرایش رویدادهای کرون PHP نیستید.

note: translators: 1, 2, and 3: Example values for an input field.
en: Use a JSON encoded array, e.g. %1$s, %2$s, or %3$s
fa: از یک آرایه رمزگذاری‌شده JSON استفاده کنید، مانند %1$s، %2$s یا %3$s

note: translators: The PHP tag name
en: The opening %s tag must not be included.
fa: تگ بازکنندهٔ %s نباید شامل شود.

en: This custom schedule is in use and cannot be deleted
fa: این برنامه زمانی سفارشی در حال استفاده است و نمی‌توان آن را حذف کرد.

en: Action
fa: عمل

en: You cannot add, edit, or delete PHP cron events because your user account does not have the ability to edit files.
fa: شما نمی‌توانید رویدادهای کرون PHP را اضافه، ویرایش یا حذف کنید زیرا حساب کاربری شما مجوز ویرایش پرونده‌ها را ندارد.

note: translators: %s Timezone name.
en: Timezone: %s
fa: منطقه زمانی: %s

en: Arguments (optional)
fa: آرگومان (اختیاری)

en: Event Name (optional)
fa: نام رویداد (اختیاری)

note: translators: %s: The name of the PHP constant that is set.
en: The %s constant is set to true.
fa: ثابت %s روی true تنظیم شده است.

note: translators: %s: The name of the PHP constant that is set.
en: The %s constant is set to true. WP-Cron spawning is disabled.
fa: ثابت %s روی true تنظیم شده است. اجرای خودکار WP-Cron غیرفعال شده است.

note: translators: %s: The HTTP response code.
en: Unexpected HTTP response code: %s
fa: کد پاسخ HTTP غیر منتظره: %s

en: Add Cron Schedule
fa: اضافه کردن کرون زمانبندی شده

en: Cron Events
fa: رویدادهای کرون

en: You are not allowed to add new PHP cron events.
fa: شما اجازه افزودن رویدادهای جدید کرون PHP را ندارید.

note: Plugin Name of the plugin
en: WP Crontrol
fa: WP Crontrol‌

en: now
fa: اکنون

note: translators: %s: The number of seconds in an interval of time.
en: %s second | %s seconds
fa[0]: %s ثانیه

note: translators: %s: The number of minutes in an interval of time.
en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه

note: translators: %s: The number of hours in an interval of time.
en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

note: translators: %s: The number of days in an interval of time.
en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

note: translators: %s: The number of weeks in an interval of time.
en: %s week | %s weeks
fa[0]: %s هفته

note: translators: %s: The number of months in an interval of time.
en: %s month | %s months
fa[0]: %s ماه

note: translators: %s: The number of years in an interval of time.
en: %s year | %s years
fa[0]: %s سال

en: Run now
fa: اکنون اجرا کن

en: Edit
fa: ویرایش

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: PHP Cron
fa: کرون PHP

en: None
fa: هیچ‌یک

en: Next Run
fa: اجرای بعدی

en: Hook Name
fa: نام هوک

en: Add Cron Event
fa: افزودن رویداد کرون

en: Add New Cron Event
fa: افزودن رویداد کرون PHP

note: translators: %s: Error message text.
en: There was a problem spawning a call to the WP-Cron system on your site. This means WP-Cron events on your site may not work. The problem was: %s
fa: مشکلی در فراخوانی سیستم WP-Cron سایت شما به وجود آمد. این به معنی آن است که رویدادهای WP-Cron سایت شما ممکن است کار نکنند. مشکل: %s

en: Interval (seconds)
fa: فاصله زمانی (ثانیه)

en: Internal Name
fa: نام داخلی

en: Delete
fa: حذف

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: Interval
fa: فاصله زمانی

en: Cron Schedules
fa: کرون زمان بندی شده

en: You are not allowed to run cron events.
fa: شما اجازه اجرای رویدادهای کرون را ندارید.

en: You are not allowed to delete cron events.
fa: شما اجازه حذف رویدادهای کرون را ندارید.

en: You are not allowed to delete cron schedules.
fa: شما اجازه حذف برنامه‌های زمانی کرون را ندارید.

en: You are not allowed to add new cron schedules.
fa: شما اجازه افزودن برنامه‌های زمانی جدید کرون را ندارید.

en: You are not allowed to edit cron events.
fa: شما اجازه ویرایش رویدادهای کرون را ندارید.

en: You are not allowed to add new cron events.
fa: شما اجازه افزودن رویدادهای جدید کرون را ندارید.

en: Non-repeating
fa: غیر تکراری

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to the delete the cron event %s.
fa: حذف رویداد کرون %s ناموفق بود.

note: translators: %s: The name of the cron event.
en: Failed to the execute the cron event %s.
fa: اجرای رویداد کرون %s ناموفق بود.
