Plugins - Migration, Backup, Staging – WPvivid Backup &amp - en to fa translation catalogue (492 entries)

en:  < Pre page
fa:  < صفحه قبل

en:  Next page >
fa:  صفحه بعدی>

en:  times when encountering a time-out error
fa:  زمان هایی که با خطای تایم اوت مواجه می شوید

en: %s item | %s items
fa[0]: %s مورد

en: &mdash; Select &mdash;
fa: & mdash؛ & mdash را انتخاب کنید;

en: + Add another schedule
fa: + یک برنامه دیگر اضافه کنید

en: - Select -
fa: - انتخاب کنید -

en: ->If backups are stored in remote storage, our plugin will retrieve the backup to your web server first. This may take a little time depending on the size of backup files. Please be patient. Then you can download them to your PC.
fa: -> اگر نسخه های پشتیبان در حافظه از راه دور ذخیره شده باشند ، افزونه ما ابتدا نسخه پشتیبان را در وب سرور شما بازیابی می کند. این ممکن است بسته به اندازه پرونده های پشتیبان کمی طول بکشد. لطفا صبور باشید. سپس می توانید آنها را در رایانه خود بارگیری کنید.

en: ->If backups are stored in web server, the plugin will list all relevant files immediately.
fa: -> اگر نسخه های پشتیبان در وب سرور ذخیره شده باشند ، پلاگین بلافاصله همه پرونده های مربوطه را لیست می کند.

en: 1. Create and download backups for a specific child site
fa: 1. پشتیبان گیری را برای یک سایت خاص کودک ایجاد و بارگیری کنید

en: 1. Download a backup in backups list to your computer.
fa: 1. پشتیبان گیری را در لیست پشتیبان گیری در رایانه خود بارگیری کنید.

en: 1. In order to successfully complete the migration, you'd better deactivate <a href="https://wpvivid.com/best-redirect-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">301 redirect plugin</a>, <a href="https://wpvivid.com/8-best-wordpress-firewall-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">firewall and security plugin</a>, and <a href="https://wpvivid.com/best-free-wordpress-caching-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">caching plugin</a> (if they exist) before transferring website.
fa: 1. 
    برای اینکه انتقال سایت با موفقیت انجام شود، بهتر هست که پلاگینهای <a href="https://wpvivid.com/best-redirect-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">301 redirect plugin</a>, <a href="https://wpvivid.com/8-best-wordpress-firewall-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">firewall and security plugin</a>, and <a href="https://wpvivid.com/best-free-wordpress-caching-plugins.html" target="_blank" style="text-decoration: none;">caching plugin</a> را ( در صورت وجود ) قبل از شروع انتقال سایت غیر فعال نمایید.

en: 1. Visit Key tab page of WPvivid backup plugin of destination site.
fa: 1. به صفحه برگه Key افزونه پشتیبان گیری WPvivid سایت مقصد مراجعه کنید.

en: 12 Hours
fa: 12 ساعت

en: 12Hours
fa: 12 ساعت

en: 2 domains
fa: 2 دامنه

en: 2. Generate a key by clicking Generate button and copy it.
fa: 2. با کلیک بر روی دکمه Generate ، یک کلید ایجاد کرده و آن را کپی کنید.

en: 2. Please migrate website with the manual way when using <strong>Local by Flywheel</strong> environment.
fa: 2. لطفاً هنگام استفاده از محیط <strong> Local by Flywheel </strong> وب سایت را با روش دستی انتقال دهید.

en: 2. Set backup schedules for all child sites
fa: 2. برای همه سایتهای کودک برنامه پشتیبان تنظیم کنید

en: 2. Upload the backup to destination site. There are two ways available to use:
fa: 2. نسخه پشتیبان را در سایت مقصد بارگذاری کنید. دو روش برای استفاده در دسترس است:

en: 2.1 Upload the backup to the upload section of WPvivid backup plugin in destination site.
fa: 2.1 نسخه پشتیبان را در قسمت بارگذاری افزونه پشتیبان گیری WPvivid در سایت مقصد بارگذاری کنید.

en: 3. Go back to this page and paste the key in key box below. Lastly, click Save button.
fa: 3. به این صفحه برگردید و کلید را در جعبه کلید زیر وارد کنید. در آخر ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

en: 3. Once done, the backup appears in backups list. Then, restore the backup.
fa: 3. پس از اتمام ، پشتیبان گیری در لیست پشتیبان ها ظاهر می شود. سپس ، پشتیبان گیری را بازیابی کنید.

en: 3. Set WPvivid Backup Free and Pro settings for all child sites
fa: 3. تنظیمات WPvivid Backup Free و Pro را برای همه سایتهای کودک تنظیم کنید

en: 4. Install, claim and update WPvivid Backup Pro for child sites in bulk
fa: 4. نصب ، ادعا و به روزرسانی WPvivid Backup Pro برای سایت های کودک به صورت عمده

en: 5. Set up remote storage for child sites in bulk (for WPvivid Backup Pro only)
fa: 5. تنظیم فضای ذخیره سازی از راه دور برای سایت های کودک (فقط برای WPvivid Backup Pro)

en: <strong>Tips: </strong>Some web hosts may restrict the connection between the two sites, so you may get a 403 error or unstable connection issue when performing auto migration. In that case, it is recommended to manually transfer the site.
fa: <strong>نکات</strong>: برخی از میزبان های وب ممکن است ارتباط بین دو سایت را محدود کنند ، بنابراین هنگام انجام انتقال خودکار ممکن است خطای 403 یا مشکل اتصال ناپایدار دریافت کنید. در این صورت ، توصیه می شود سایت را به صورت دستی منتقل کنید.

en: A backup type is required.
fa: نوع پشتیبان لازم است.

en: A lower value will help speed up the process of creating a staging site. However, if your server has a limit on the number of requests, a higher value is recommended.
fa: مقدار کمتر به روند ایجاد یک سایت همسان کمک می کند. با این حال ، اگر سرور شما محدودیتی در تعداد درخواست ها دارد ، مقدار بیشتری توصیه می شود.

en: A name to help you identify the storage if you have multiple remote storage connected.
fa: اگر چندین حافظه از راه دور متصل شده اید ، نامی برای کمک به شما در شناسایی فضای ذخیره سازی است.

en: A task is already running. Please wait until the running task is complete, and try again.
fa: یک کار در حال اجرا است. لطفا صبر کنید تا کار در حال انجام کامل شود ، و دوباره امتحان کنید.

en: About backup download
fa: درباره بارگیری پشتیبان

en: Absolute path must exist(e.g. /home/username)
fa: مسیر مطلق باید وجود داشته باشد (به عنوان مثال / خانه / نام کاربری)

en: Absolute path must exist(e.g. /var)
fa: مسیر مطلق باید وجود داشته باشد (به عنوان مثال / var)

en: Action
fa: عمل

en: Action
fa: عمل

en: Actions
fa: اقدامات

en: Add Now
fa: اکنون اضافه کنید

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for WPvivid backup plugin in restore process. We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some web hosting providers may not support this.
fa: این مقدار را برای درخواست محدودیت حافظه PHP موقت برای افزونه پشتیبان گیری WPvivid در روند بازیابی تنظیم کنید. ما این مقدار را به طور پیش فرض روی 256M تنظیم کردیم. اگر با خطای تمام شده حافظه مواجه شدید ، مقدار را افزایش دهید. توجه: ممکن است برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب از این پشتیبانی نکنند.

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for WPvivid backup plugin to run a backup. We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some web hosting providers may not support this.
fa: این مقدار را تنظیم کنید تا برای اجرای نسخه پشتیبان از محدودیت حافظه PHP موقت برای افزونه پشتیبان گیری WPvivid استفاده کنید. ما این مقدار را به طور پیش فرض روی 256M تنظیم کردیم. اگر با خطای تمام شده حافظه مواجه شدید ، مقدار را افزایش دهید. توجه: ممکن است برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب از این پشتیبانی نکنند.

en: Adjust this value to apply for a temporary PHP memory limit for the plugin to create a staging site. 
                    We set this value to 256M by default. Increase the value if you encounter a memory exhausted error. Note: some 
                    web hosting providers may not support this.
fa: این مقدار را برای اعمال محدودیت موقت حافظه PHP برای افزونه برای ایجاد یک سایت همسان تنظیم کنید. 
                    ما این مقدار را به طور پیش فرض روی 256M تنظیم کرده ایم. در صورت مواجه شدن با خطای خالی از حافظه مقدار را افزایش دهید. توجه: برخی
                    ممکن است ارائه دهندگان میزبانی وب از این پشتیبانی نکنند.

en: Advanced Schedule
fa: زمان‌بندی پیشرفته

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: All Authors
fa: همه نویسندگان

en: All Categories
fa: همه دسته بندی ها

en: All backups will be uploaded to this directory.
fa: همه نسخه های پشتیبان در این فهرست بارگذاری می شوند.

en: Always send an email notification when a backup is complete
fa: همیشه وقتی نسخه پشتیبان تهیه شد ، یک اعلان ایمیل ارسال کنید

en: Amazon S3
fa: آمازون S3

en: Amazon S3 Bucket Name(e.g. test)
fa: نام سطل آمازون S3 (به عنوان مثال آزمون)

en: Amazon S3 access key
fa: کلید دسترسی Amazon S3

en: Amazon S3 secret key
fa: کلید مخفی آمازون S3

en: An email address is required.
fa: آدرس ایمیل لازم است.

en: Anyone can visit the staging site
fa: هر کسی می تواند از سایت همسان‌ دیدن کند

en: Are you sure to remove the selected backups? These backups will be deleted permanently.
fa: آیا مطمئن هستید که نسخه های پشتیبان انتخاب شده را حذف می کنید؟  این نسخه های پشتیبان برای همیشه حذف خواهند شد.

en: Are you sure to remove this backup? This backup will be deleted permanently.
fa: آیا مطمئن هستید که این نسخه پشتیبان را حذف می کنید؟  این نسخه پشتیبان برای همیشه حذف خواهد شد.

en: As Amazon S3 and DigitalOcean Space have upgraded their connection methods, please delete the previous connections and re-add your Amazon S3/DigitalOcean Space accounts to make sure the connections work.
fa: از آنجا که Amazon S3 و DigitalOcean Space روش های اتصال خود را به روز کرده اند ، لطفاً اتصالات قبلی را حذف کرده و حساب های Amazon S3 / DigitalOcean Space خود را دوباره اضافه کنید تا مطمئن شوید که اتصالات کار می کنند.

en: Assign author
fa: اختصاص دادن نویسنده

en: Authenticate with Dropbox
fa: با Dropbox احراز هویت شوید

en: Authenticate with Google Drive
fa: با Google Drive احراز هویت شوید

en: Authenticate with Microsoft OneDrive
fa: با Microsoft OneDrive احراز هویت شوید

en: Authentication failed, the client_secrets.json file is missing. Please make sure the client_secrets.json file is in wpvivid-backuprestore\includes\customclass directory.
fa: احراز هویت ناموفق بود ، پرونده client_secrets.json وجود ندارد. لطفا مطمئن شوید که پرونده client_secrets.json در دایرکتوری wpvivid-backuprestore \ شامل \ customclass باشد.

en: Authentication failed, the format of the client_secrets.json file is incorrect. Please delete and re-install the plugin to recreate the file.
fa: احراز هویت ناموفق بود ، قالب فایل client_secrets.json نادرست است. لطفاً پلاگین را حذف و دوباره نصب کنید تا پرونده دوباره ایجاد شود.

en: Author
fa: نویسنده

en: Auto-Migration
fa: مهاجرت خودکار

en: Back
fa: برگشت

en: Back Up Manually
fa: پشتیبان گیری دستی

en: Back up symlink folders. Including symlink folders may cause backup/migration failure. Uncheck this option unless you know how symlink folders work.
fa: از پوشه های symlink پشتیبان بگیرید. گنجاندن پوشه‌های پیوند نمادین ممکن است باعث شکست پشتیبان‌گیری/مهاجرت شود. تیک این گزینه را بردارید مگر اینکه بدانید پوشه های symlink چگونه کار می کنند.

en: Backup
fa: پشتیبان

en: Backup & Migration Pro
fa: پشتیبان و مهاجرت پرو

en: Backup & Restore
fa: پشتیبان‌گیری و بازنشانی

en: Backup Folder
fa: پوشه پشتیبان

en: Backup Logs
fa: گزارش پشتیبان گیری

en: Backup Now
fa: تهیه پشتیبان

en: Backup Schedule
fa: برنامه پشتیبان گیری

en: Backup performance mode.
fa: حالت عملکرد پشتیبان.

en: Backups
fa: پشتیبان‌ها

en: Because Dropbox has upgraded their API on September 30, 2021, the new API is no longer compatible with the previous app's settings. Please re-add your Dropbox storage to ensure that it works properly.
fa: از آنجایی که Dropbox API خود را در 30 سپتامبر 2021 ارتقا داده است، API جدید دیگر با تنظیمات برنامه قبلی سازگار نیست.  لطفاً فضای ذخیره‌سازی Dropbox خود را مجدداً اضافه کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می‌کند.

en: Being subjected to mechanisms of PHP, a scheduled backup task for your site will be triggered only when the site receives at least a visit at any page.
fa: گر تحت مکانیسم های PHP قرار بگیرید ، فقط درصورتی که سایت حداقل بازدید از هر صفحه را داشته باشد ، یک کار تهیه برنامه پشتیبان برای سایت شما آغاز می شود.

en: Blogger
fa: بلاگر

en: Calculate Sizes
fa: اندازه ها را محاسبه کنید

en: Calculate the size of files, folder and database before backing up
fa: بل از تهیه نسخه پشتیبان ، اندازه پرونده ها ، پوشه و پایگاه داده را محاسبه کنید

en: Calculating the size of files, folder and database timed out. If you continue to receive this error, please go to the plugin settings, uncheck 'Calculate the size of files, folder and database before backing up', save changes, then try again.
fa: زمان محاسبه اندازه پرونده ها ، پوشه و پایگاه داده به پایان رسیده است. اگر همچنان این خطا را دریافت کردید ، لطفاً به تنظیمات افزونه بروید ، علامت "محاسبه اندازه پرونده ها ، پوشه و پایگاه داده را قبل از پشتیبان گیری" بردارید ، تغییرات را ذخیره کنید ، سپس دوباره امتحان کنید.

en: Cancel
fa: لغو

en: ChangeLog
fa: گزارش تغییرات

en: Check the option to use Amazon S3 Standard-Infrequent Access (S3 Standard-IA) storage class for data transfer.
fa: گزینه استفاده از کلاس ذخیره سازی Amazon S3 Standard-Infrequent Access (S3 Standard-IA) برای انتقال داده را علامت بزنید.

en: Check the option to use Amazon S3 server-side encryption to protect data.
fa: گزینه استفاده از رمزگذاری سمت سرور Amazon S3 برای محافظت از داده ها را علامت بزنید.

en: Checking this option will speed up your scans but may produce lower accuracy.
fa: بررسی این گزینه اسکن شما را تسریع می کند اما ممکن است دقت کمتری ایجاد کند.

en: Cheers! WPvivid Backup plugin has restored successfully your website. If you found WPvivid Backup plugin helpful, a 5-star rating would be highly appreciated, which motivates us to keep providing new features.
fa: به سلامتی! افزونه WPvivid Backup با موفقیت وب سایت شما را بازیابی کرد. اگر افزونه WPvivid Backup را مفید دانستید ، از یک امتیاز 5 ستاره بسیار استقبال خواهید کرد ، که ما را وادار به ادامه ارائه ویژگی های جدید می کند.

en: Choose an export from your computer to import:
fa: برای  درون‌ریزی از رایانه خود برون‌ریزی را انتخاب کنید

en: Choose at least one storage location for backups.
fa: حداقل یک مکان ذخیره سازی برای پشتیبان گیری انتخاب کنید.

en: Choose at least one type of junk files for deleting.
fa: حداقل یک نوع پرونده بدردنخور را برای حذف انتخاب کنید.

en: Choose one storage from the list to be the default storage.
fa: از فهرست یک فضای ذخیره سازی انتخاب کنید تا به عنوان فضای ذخیره سازی پیش فرض باشد.

en: Choose post type
fa: نوع پست را انتخاب کنید

en: Choose the content you want to transfer
fa: محتوایی را که می خواهید منتقل کنید انتخاب کنید

en: Choose what to export
fa: انتخاب کنید چه چیزی صادر شود

en: Choose what to migrate
fa: انتخاب کنید که چه چیزی را نتقال می‌دهید

en: Chunk Size
fa: اندازه تکه

en: Class PclZip is not detected. Please update or reinstall your WordPress.
fa: کلاس PclZip شناسایی نمی شود. لطفا وردپرس خود را بروزرسانی یا دوباره نصب کنید.

en: Click 'Export' button to save WPvivid settings on your local computer.
fa: برای ذخیره تنظیمات WPvivid در رایانه محلی خود ، دکمه "صادرات" را کلیک کنید.

en: Click the button to add the storage.
fa: برای افزودن فضای ذخیره سازی روی دکمه کلیک کنید.

en: Click the button to connect to Amazon S3 storage and add it to the storage list below.
fa: برای اتصال به فضای ذخیره سازی Amazon S3 روی دکمه کلیک کنید و آن را به لیست ذخیره سازی زیر اضافه کنید.

en: Click the button to connect to DigitalOcean Spaces storage and add it to the storage list below.
fa: برای اتصال به فضای ذخیره سازی DigitalOcean Spaces روی دکمه کلیک کنید و آن را به لیست ذخیره سازی زیر اضافه کنید.

en: Click the button to connect to FTP server and add it to the storage list below.
fa: برای اتصال به سرور FTP روی دکمه کلیک کنید و آن را به لیست ذخیره سازی زیر اضافه کنید.

en: Click the button to connect to SFTP server and add it to the storage list below.
fa: برای اتصال به سرور SFTP روی دکمه کلیک کنید و آن را به لیست ذخیره سازی زیر اضافه کنید.

en: Click the button to save the changes.
fa: برای ذخیره تغییرات روی دکمه کلیک کنید.

en: Click to get Dropbox authentication.
fa: برای دریافت احراز هویت Dropbox کلیک کنید.

en: Click to get Google authentication.
fa: برای دریافت احراز هویت گوگل کلیک کنید.

en: Click to get Microsoft authentication.
fa: برای دریافت احراز هویت مایکروسافت کلیک کنید.

en: Clone or copy WP sites then move or migrate them to new host (new domain), schedule backups, transfer backups to leading remote storage. All in one.
fa: همسان‌سازی سایتهای وردپرسی و جابجایی یا انتقال آنها به هاست جدید (دامنه جدید)، زمانبندی پشتیبان‌ها، انتقال پشتیبان‌ها به فضاهای ذخیره‌سازی پیشرو دوردست. همه در یک افزونه.

en: Comment the export (optional)
fa: برای برون‌ریزی نظر بگذارید. (اختیاری)

en: Comment the export:
fa: برای برون‌ریزی نظر بگذارید:

en: Comments
fa: نظرات

en: Compress Files Every
fa: فشرده سازی پرونده ها در هر

en: Count
fa: شمردن

en: Create A Fresh WordPress Install
fa: یک وردپرس جدید نصب کنید

en: Create A Staging Site
fa: ساخت سایت همسان

en: Create a Manual Backup
fa: ایجاد یک نسخه پشتیبان دستی

en: Creating scheduled tasks failed. Please try again later.
fa: ایجاد وظایف برنامه ریزی شده انجام نشد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Current Page
fa: صفحه فعلی

en: Current Version:
fa: نسخه فعلی:

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Path
fa: مسیر سفارشی

en: Customize the directory where you want to store backups within the Bucket.
fa: دایرکتوری را که می خواهید پشتیبان گیری را درون سطل ذخیره کنید ، سفارشی کنید.

en: Customize the directory where you want to store backups within the Space.
fa: دایرکتوری را که می خواهید نسخه پشتیبان تهیه کنید در Space ذخیره کنید.

en: DB Copy Count
fa: تعداد کپی DB

en: DB Replace Count
fa: تعداد جایگزین DB

en: Daily
fa: روزانه

en: Database + Files (WordPress Files)
fa: پایگاه داده + پرونده ها (پرونده های وردپرس)

en: Database access method.
fa: روش دسترسی به پایگاه داده.

en: Date
fa: تاریخ

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Delay Between Requests
fa: تاخیر بین درخواست ها

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Exported Files In Folder
fa: فایلهای برون‌ریزی شده در پوشه را پاک کنید

en: Delete Image URL
fa: URL تصویر را حذف کنید

en: Delete the selected backups
fa: نسخه پشتیبان تهیه شده را حذف کنید

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
fa: جزئیات در بالا نشان داده شده است. وارد کننده اکنون با تجزیه کننده دیگری دوباره امتحان می کند ...

en: DigitalOcean Spaces
fa: فضاهای DigitalOcean

en: DigitalOcean Spaces access key
fa: کلید دسترسی DigitalOcean Spaces

en: DigitalOcean Spaces secret key
fa: کلید مخفی DigitalOcean Spaces

en: Display domain(url) of current site in backup name. (e.g. domain_wpvivid-5ceb938b6dca9_2019-05-27-07-36_backup_all.zip)
fa: دامنه (url) سایت فعلی را به نام پشتیبان نمایش دهید. (به عنوان مثال domain_wpvivid-5ceb938b6dca9_2019-05-27-07-36_backup_all.zip)

en: Domains
fa: دامنه‌ها

en: Download
fa: دانلود

en: Download WPvivid Backup for MainWP
fa: بارگیری پشتیبان WPvivid برای MainWP

en: Drop files here
fa: فایلها را اینجا رها کنید

en: Dropbox
fa: دراپ باکس

en: Empty
fa: خالی

en: Empty post id
fa: شناسه پست خالی

en: Enable Incremental Backup
fa: پشتیبان گیری افزایشی را فعال کنید

en: Enable Quick Scan
fa: اسکن سریع را فعال کنید

en: Enable backup schedule
fa: برنامه پشتیبان را فعال کنید

en: Enable email report
fa: گزارش ایمیل را فعال کنید

en: Enter Your Amazon S3 Account
fa: حساب Amazon S3 خود را وارد کنید

en: Enter Your DigitalOcean Spaces Account
fa: حساب DigitalOcean Spaces خود را وارد کنید

en: Enter Your Dropbox Information
fa: اطلاعات Dropbox خود را وارد کنید

en: Enter Your FTP Account
fa: حساب FTP خود را وارد کنید

en: Enter Your Google Drive Information
fa: اطلاعات Google Drive خود را وارد کنید

en: Enter Your Microsoft OneDrive Information
fa: اطلاعات Microsoft OneDrive خود را وارد کنید

en: Enter Your SFTP Account
fa: حساب SFTP خود را وارد کنید

en: Enter a unique alias: e.g. Amazon S3-001
fa: یک نام مستعار منحصر به فرد وارد کنید: به عنوان مثال آمازون S3-001

en: Enter a unique alias: e.g. DOS-001
fa: یک نام مستعار منحصر به فرد وارد کنید: به عنوان مثال DOS-001

en: Enter a unique alias: e.g. Dropbox-001
fa: یک نام مستعار منحصر به فرد وارد کنید: به عنوان مثال Dropbox-001

en: Enter a unique alias: e.g. Google Drive-001
fa: یک نام مستعار منحصر به فرد وارد کنید: به عنوان مثال Google Drive-001

en: Enter a unique alias: e.g. OneDrive-001
fa: یک نام مستعار منحصر به فرد وارد کنید: به عنوان مثال OneDrive-001

en: Enter a unique alias: e.g. SFTP-001
fa: یک نام مستعار منحصر به فرد وارد کنید: به عنوان مثال SFTP-001

en: Enter an absolute path and a custom subdirectory (optional) for holding the backups of current website. For example, /home/username/customfolder
fa: یک مسیر مطلق و یک زیر شاخه سفارشی (اختیاری) برای نگهداری نسخه های پشتیبان از وب سایت فعلی وارد کنید. به عنوان مثال ، / خانه / نام کاربری / پوشه سفارشی

en: Enter an absolute path and a custom subdirectory (optional) for holding the backups of current website. For example, /var/customfolder/
fa: یک مسیر مطلق و یک زیر شاخه سفارشی (اختیاری) برای نگهداری نسخه های پشتیبان از وب سایت فعلی وارد کنید. به عنوان مثال ، / var / customfolder /

en: Enter an existed Bucket to create a custom backup storage directory.
fa: برای ایجاد پوشه ذخیره سازی سفارشی پشتیبان ، یک سطل موجود وارد کنید.

en: Enter an existed Space to create a custom backup storage directory.
fa: برای ایجاد یک دایرکتوری ذخیره سازی پشتیبان سفارشی ، یک فضای موجود را وارد کنید.

en: Enter an unique alias: e.g. FTP-001
fa: یک نام مستعار منحصر به فرد وارد کنید: به عنوان مثال FTP-001

en: Enter the DigitalOcean Endpoint for the storage
fa: برای ذخیره سازی ، DigitalOcean Endpoint را وارد کنید

en: Enter the FTP server password.
fa: رمز عبور سرور FTP را وارد کنید.

en: Enter the FTP server.
fa: وارد سرور FTP شوید.

en: Enter the server address.
fa: آدرس سرور را وارد کنید.

en: Enter the server port.
fa: پورت سرور را وارد کنید.

en: Enter the user name.
fa: نام کاربری را وارد کنید.

en: Enter the user password.
fa: رمز ورود کاربر را وارد کنید.

en: Enter your Amazon S3 access key.
fa: کلید دسترسی Amazon S3 خود را وارد کنید.

en: Enter your Amazon S3 secret key.
fa: کلید مخفی Amazon S3 خود را وارد کنید.

en: Enter your DigitalOcean Spaces access key
fa: کلید دسترسی DigitalOcean Spaces خود را وارد کنید

en: Enter your DigitalOcean Spaces secret key
fa: کلید مخفی DigitalOcean Spaces خود را وارد کنید

en: Enter your FTP server user name.
fa: نام کاربری سرور FTP خود را وارد کنید.

en: Error occurred while parsing the request data. Please try to run backup again.
fa: هنگام تجزیه و تحلیل داده های درخواست ، خطایی روی داد. لطفاً دوباره سعی کنید نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: Error occurred while parsing the request data. Please try to run export task again.
fa: هنگام تجزیه و تحلیل داده های درخواست ، خطایی روی داد. لطفاً مجدداً برای برون‌ریزی تلاش کنید.

en: Error:
fa: خطا:

en: Exclude the files which are larger than
fa: خارج کردن فایل‌هایی که بزرگتر هستن از

en: Export
fa: صادر

en: Export & Import
fa: برون‌ریزی و درون‌ریزی

en: Export and Download
fa: برون‌ریزی و بارگیری

en: Export error:
fa: خطای برون‌ریزی:

en: Export posts or pages with images in bulk.
fa: برون‌ریزی پست ها یا صفحات دارای تصاویر به صورت انبوه.

en: Extract files by index for restoration
fa: استخراج فایل ها بر اساس فهرست برای بازیابی

en: FTP login
fa: ورود به سیستم FTP

en: FTP password
fa: رمز عبور FTP

en: FTP server (server's port 21)
fa: سرور FTP (پورت 21 سرور)

en: Failed to delete the remote storage, can not retrieve the storage infomation. Please try again.
fa: حذف حافظه راه دور انجام نشد، نمی توان اطلاعات ذخیره سازی را بازیابی کرد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Failed to get the remote storage information. Please try again later.
fa: اطلاعات حافظه از راه دور بدست نیامد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Features
fa: ویژگیها

en: Fetching attachments is not enabled
fa: واکشی پیوست ها فعال نیست

en: File
fa: فایل

en: File Copy Count
fa: تعداد کپی فایل

en: File Name
fa: نام فایل

en: File Regex
fa: فایل Regex

en: File Size:
fa: حجم پرونده:

en: File not found
fa: پرونده یافت نشد

en: File not found. Please retry again.
fa: فایل یافت نشد لطفا دوباره امتحان کنید.

en: File size not match. please retry again.
fa: اندازه پرونده مطابقت ندارد لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Filter Posts/Pages
fa: فیلتر کردن پست ها / صفحات

en: First page
fa: صفحه اول

en: Fortnightly
fa: هر دو هفته

en: Freelancer
fa: فریلنسر

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Generate
fa: تولید می کنند

en: Getting backup directory failed. Please try again later.
fa: دریافت پوشه پشتیبان انجام نشد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Highlighted icon illuminates that you have choosed a remote storage to store backups
fa: نماد برجسته روشن می کند که شما یک ذخیره سازی از راه دور برای ذخیره پشتیبان انتخاب کرده اید

en: How to get a site key?
fa: چگونه می توان کلید سایت را دریافت کرد؟

en: How to get an Amazon S3 secret key.
fa: نحوه دریافت کلید مخفی AmazonS3.

en: How to get an AmazonS3 access key.
fa: نحوه دریافت کلید دسترسی AmazonS3.

en: How to migrate Wordpress site manually to a new domain(site) with WPvivid backup plugin?
fa: چگونه می توان سایت وردپرس را به صورت دستی به یک دامنه (سایت) جدید با پلاگین پشتیبان WPvivid منتقل کرد؟

en: How to restore your website from a backup(scheduled, manual, uploaded and received backup)
fa: چگونه می توان وب سایت خود را از نسخه پشتیبان تهیه کرد (برنامه پشتیبان تهیه شده ، دستی ، بارگذاری شده و دریافت شده)

en: How-to
fa: چگونه استفاده کنم

en: I am using:
fa: من با استفاده از:

en: If you are a MainWP user, you can set up and control WPvivid Backup Free and Pro for every child site directly from your MainWP dashboard, using our WPvivid Backup for MainWP extension.
fa: اگر کاربر MainWP هستید ، می توانید WPvivid Backup Free و Pro را برای هر سایت کودک مستقیماً از داشبورد MainWP خود تنظیم و کنترل کنید ، با استفاده از پسوند WPvivid Backup برای MainWP.

en: If you didn’t configure SMTP on your site, click the button below to download the relevant information (website info and error logs) to your PC when you are encountering some errors. Sending the files to us will help us diagnose what happened.
fa: اگر SMTP را در سایت خود پیکربندی نکرده اید ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا اطلاعات مربوطه (اطلاعات وب سایت و گزارش خطاها) را در رایانه خود بارگیری کنید ، وقتی با برخی از خطاها مواجه شدید. ارسال پرونده ها برای ما به ما کمک می کند تا اتفاقات رخ داده را تشخیص دهیم.

en: If you have configured SMTP on your site, enter your email address and click the button below to send us the relevant information (website info and errors logs) when you are encountering errors. This will help us figure out what happened. Once the issue is resolved, we will inform you by your email address.
fa: اگر SMTP را در سایت خود پیکربندی کرده اید ، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و دکمه زیر را کلیک کنید تا در هنگام مواجه شدن با خطا ، اطلاعات مربوطه (اطلاعات وب سایت و گزارش خطاها) را برای ما ارسال کنید. این به ما کمک می کند تا بفهمیم چه اتفاقی افتاده است. پس از حل مشکل ، ما از طریق آدرس ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد.

en: Image Cleaner
fa: پاک کننده تصاویر

en: Import
fa: وارد كردن

en: Import Setting
fa: وارد کردن تنظیمات

en: Import posts or pages with images in bulk.
fa: پستها یا صفحات دارای تصاویر را به صورت انبوه وارد کنید.

en: Importing the json file can help you set WPvivid's configuration on another wordpress site quickly.
fa: وارد کردن فایل json می تواند به شما کمک کند تنظیمات WPvivid را به سرعت در یک سایت وردپرس دیگر قرار دهید.

en: In order to allow another site to send a backup to this site, please generate a key below. Once the key is generated, this site is ready to receive a backup from another site. Then, please copy and paste the key in sending site and save it.
fa: برای اینکه به سایت دیگری اجازه دهید نسخه پشتیبان را به این سایت بفرستد ، لطفاً در زیر یک کلید ایجاد کنید. پس از تولید کلید ، این سایت آماده دریافت نسخه پشتیبان از سایت دیگری است. سپس ، لطفاً کلید را در ارسال سایت کپی و جایگذاری کنید و آن را ذخیره کنید.

en: In order to execute the scheduled backups properly, please set the DISABLE_WP_CRON constant to false. If you are using an external cron system, simply click 'X' to dismiss this message.
fa: برای اجرای درست پشتیبان‌گیری‌های برنامه‌ریزی شده، لطفاً مقدار DISABLE_WP_CRON constant را روی false تنظیم کنید. اگر از CRON خارج از وردپرس استفاده میکنید، با کلیک بر روی 'X' این پیام را نادیده بگیرید.

en: Invalid email address
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است

en: Invalid file type
fa: نوع پرونده نامعتبر است

en: It is recommended to choose PDO option if pdo_mysql extension is installed on your server, which lets you backup and restore your site faster.
fa: اگر پسوند pdo_mysql بر روی سرور شما نصب شده باشد ، به شما امکان می دهد سریعتر از سایت خود پشتیبان تهیه و بازیابی کنید ، توصیه می شود گزینه PDO را انتخاب کنید.

en: Keep permalink when transferring website
fa: هنگام انتقال وب سایت، پیوند ثابت را حفظ کنید

en: Keep staging sites when deleting the plugin
fa: هنگام حذف افزونه، سایت همسان‌ را نگه دارید

en: Keep storing the backups in localhost after uploading to remote storage
fa: پس از بارگذاری در حافظه از راه دور ، پشتیبان گیری را در localhost ذخیره کنید

en: Key
fa: کلید

en: Last Backup:
fa: آخرین پشتیبان:

en: Last Modified
fa: آخرین اصلاح شده

en: Last page
fa: آخرین صفحه

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Local Storage Directory:
fa: فهرست محلی ذخیره سازی:

en: Local storage directory:
fa: فهرست محلی ذخیره سازی:

en: Log
fa: گزارش

en: Log File Name
fa: نام فایل گزارش

en: Log File Name
fa: نام فایل Log

en: Log Type
fa: نوع گزارش

en: Logs
fa: گزارشات

en: Max File Size
fa: حداکثر حجم فایل

en: Maximum rows of data to be processed per request.
fa: حداکثر ردیف داده برای پردازش در هر درخواست.

en: Maximum size of the files copied to a staging site. All files larger than this value will be ignored. If you set the value of 0 MB, all files will be copied to a staging site.
fa: حداکثر اندازه فایل های کپی شده در یک سایت همسان. همه فایلهای بزرگتر از این مقدار نادیده گرفته می شوند. اگر مقدار 0 مگابایت را تعیین کنید ، همه فایلها در یک سایت استیجینگ کپی می شوند.

en: Media Cleaner Settings
fa: تنظیمات پاک کننده رسانه

en: Media Files Quantity Processed Per Request
fa: تعداد پرونده های رسانه ای در هر درخواست پردازش می شود

en: Media Files Size
fa: اندازه پرونده های رسانه

en: Merge all the backup files into single package when a backup completes. This will save great disk spaces, though takes longer time. We recommended you check the option especially on sites with insufficient server resources.
fa: با پشتیبان گیری ، تمام پرونده های پشتیبان را در یک بسته واحد ادغام کنید. این باعث صرفه جویی در فضای بزرگ دیسک می شود ، هرچند زمان بیشتری طول می کشد. ما به شما توصیه می کنیم این گزینه را به خصوص در سایتهایی که منابع سرور کافی ندارند ، بررسی کنید.

en: Method 1.
fa: روش 1.

en: Method 2.
fa: روش ۲.

en: Migrate WordPress
fa: انتقال وردپرس

en: Migration is complete and htaccess file is replaced. In order to successfully complete the migration, you'd better reinstall 301 redirect plugin, firewall and security plugin, and caching plugin if they exist.
fa: مهاجرت کامل شده و پرونده htaccess جایگزین می شود. برای تکمیل موفقیت آمیز انتقال ، بهتر است 301 پلاگین تغییر مسیر ، فایروال و پلاگین امنیتی و پلاگین حافظه پنهان را در صورت وجود دوباره نصب کنید.

en: Missed schedule
fa: برنامه از دست رفته

en: Monthly
fa: ماهانه

en: More post types coming soon...
fa: انواع دیگر پست ها به زودی ...

en: Mulitsite Support
fa: پشتیبانی از مولتی‌سایت

en: My web hosting provider is:
fa: ارائه دهنده میزبانی وب من:

en: Name your folder, this folder must be writable for creating backup files.
fa: پوشه خود را نامگذاری کنید ، این پوشه باید برای ایجاد پرونده های پشتیبان قابل نوشتن باشد.

en: Network Connection:
fa: اتصال شبکه:

en: Next Backup:
fa: پشتیبان گیری بعدی

en: Next Step
fa: گام بعدی

en: Next page
fa: صفحه بعدی>

en: Note:
fa: توجه داشته باشید:

en: Note:
fa: توجه داشته باشید:

en: Note: The files you want to upload must be a backup created by WPvivid backup plugin. Make sure that uploading every part of a backup to the directory if the backup is split into many parts
fa: توجه: پرونده هایی که می خواهید بارگذاری کنید باید پشتیبان تهیه شده توسط افزونه پشتیبان گیری WPvivid باشد. مطمئن شوید که اگر نسخه پشتیبان به قسمتهای زیادی تقسیم شده باشد ، هر قسمت از نسخه پشتیبان را در فهرست بارگذاری کنید

en: Number of DB rows, that are copied within one ajax query. The higher value makes the database copy process faster. 
                    Please try a high value to find out the highest possible value. If you encounter timeout errors, try lower values until no 
                    more errors occur.
fa: تعداد سطرهای DB ، که در یک پرس و جو ajax کپی می شوند. مقدار بالاتر باعث می شود روند کپی پایگاه داده سریعتر انجام شود. 
                    لطفاً مقدار بالایی را امتحان کنید تا بالاترین مقدار ممکن را پیدا کنید. اگر با خطاهای تایم تایم روبرو شدید ، مقادیر کمتر را تا no امتحان کنید
                    خطاهای بیشتری رخ می دهد.

en: Number of DB rows, that are processed within one ajax query. The higher value makes the DB replacement process faster. 
                    If timeout erros occur, decrease the value because this process consumes a lot of memory.
fa: تعداد سطرهای DB که در یک پرس و جو ajax پردازش می شوند. مقدار بالاتر باعث می شود فرآیند جایگزینی DB سریعتر انجام شود. 
                    در صورت وقوع اشتباهات زمانی ، مقدار را کاهش دهید زیرا این فرآیند حافظه زیادی را مصرف می کند.

en: Number of files to copy that will be copied within one ajax request. The higher value makes the file copy process faster. 
                    Please try a high value to find out the highest possible value. If you encounter timeout errors, try lower values until no more errors occur.
fa: تعداد فایل های کپی که در یک درخواست ajax کپی می شوند. مقدار بالاتر باعث می شود روند کپی فایل سریعتر انجام شود. 
                    لطفاً مقدار بالایی را امتحان کنید تا بالاترین مقدار ممکن را پیدا کنید. اگر با خطاهای تایم تایم مواجه شدید ، مقادیر کمتر را امتحان کنید تا خطای دیگری رخ ندهد.

en: Once checked, all this sites backups sent to a remote storage destination will be uploaded to this storage by default.
fa: پس از بررسی ، همه پشتیبان های این سایت ها که به یک مکان ذخیره سازی از راه دور ارسال می شوند ، به طور پیش فرض در این حافظه بارگذاری می شوند.

en: Only Database
fa: فقط پایگاه داده

en: Only letters (except for wpvivid) and numbers are allowed.
fa: فقط حروف (به جز wpvivid) و اعداد مجاز هستند.

en: Only send an email notification when a backup fails
fa: فقط در صورت عدم موفقیت در تهیه نسخه پشتیبان ، یک اعلان ایمیل ارسال کنید

en: Overwrite existing pages
fa: بازنویسی صفحات موجود

en: PHP Memory Limit for backup
fa: PHP Memory Limit برای پشتیبان گیری

en: PHP Memory Limit for restoration
fa: محدودیت حافظه PHP برای ترمیم

en: PHP Script Execution Timeout
fa: مهلت اجرای اسکریپت PHP

en: PHP script execution timeout for backup
fa: زمان اجرای اسکریپت php برای پشتیبان‌گیری از دست رفت

en: PHP script execution timeout for restore
fa: زمان اجرا برای اجرای اسکریپت PHP برای بازیابی از دست رفت

en: Page
fa: صفحه

en: Path
fa: مسیر

en: Please choose one storage to save your backups (remote storage)
fa: لطفاً برای ذخیره پشتیبان گیری خود ، یک فضای ذخیره سازی انتخاب کنید (فضای ذخیره سازی از راه دور)

en: Please describe your problem here.
fa: لطفا در اینجا مشکل خود را شرح دهید.

en: Please do not close the page or switch to other pages when a restore task is running, as it could trigger some unexpected errors.
fa: لطفاً هنگام اجرای یک کار بازگرداندن ، صفحه را نبندید یا به صفحات دیگر بروید ، زیرا این امر می تواند خطاهای غیر منتظره ای را ایجاد کند.

en: Please don't refresh the page while running a scan.
fa: لطفاً در هنگام اجرای اسکن صفحه را ریفرش نکنید.

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please paste the key below.
fa: لطفاً کلید را در زیر بگذارید.

en: Please select at least one item.
fa: لطفاً حداقل یک مورد را انتخاب کنید.

en: Port
fa: پورت

en: Post
fa: پست

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Post Types
fa: انواع ارسال

en: Posts Quantity Processed Per Request
fa: تعداد ارسال در هر درخواست پردازش می شود

en: Premium
fa: پرمیوم

en: Previous page
fa: صفحه قبلی

en: Pro feature: Add another email address to get report
fa: ویژگی Pro: برای دریافت گزارش ، آدرس ایمیل دیگری اضافه کنید

en: Pro feature: Change the FTP default port number
fa: ویژگی Pro: شماره پورت پیش فرض FTP را تغییر دهید

en: Pro feature: Create a directory for storing the backups of the site
fa: ویژگی حرفه ای: یک دایرکتوری برای ذخیره نسخه های پشتیبان سایت ایجاد کنید

en: Pro feature: Retain more backups
fa: ویژگی Pro: نسخه پشتیبان بیشتر تهیه کنید

en: Pro feature: learn more
fa: ویژگی حرفه ای: بیشتر بیاموزید

en: Progress:
fa: پیش رفتن

en: Published
fa: منتشر شده

en: Reading the log failed. Please try again.
fa: خواندن گزارش ناموفق بود. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Ready to backup. Progress: 0%, running time: 0second.
fa: آماده پشتیبان گیری پیشرفت: 0٪ ، زمان اجرا: 0 ثانیه.

en: Ready to export. Progress: 0%, running time: 0second.
fa: آماده برون‌ریزی. پیشرفت: 0٪ ، زمان اجرا: 0ثانیه.

en: Remote Storage
fa: ذخیره سازی از راه دور

en: Remote Storage Alias
fa: نام مستعار ذخیره سازی از راه دور

en: Remote Storage Directory:
fa: فهرست ذخیره سازی از راه دور:

en: Remove
fa: برداشتن

en: Remove out-of-date backups
fa: حذف پشتیبان‌های تاریخ گذشته

en: Restore
fa: بازیابی

en: Restore Your Site from a Backup
fa: سایت خود را با استفاده از نسخه پشتیبان، بازنشانی کنید

en: Restore backup from:
fa: بازیابی نسخه پشتیبان از:

en: Restore completed successfully.
fa: سایت خود را با استفاده از نسخه پشتیبان، بازنشانی کنید.

en: Restore function will replace the current site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories with the existing equivalents in the selected backup.
fa: عملکرد بازیابی ، معادل های موجود در نسخه پشتیبان انتخاب شده را جایگزین مضامین ، افزونه ها ، آپلودها ، پایگاه داده و یا سایر فهرست های محتوای سایت فعلی می کند.

en: Retrieve the backup to localhost
fa: نسخه پشتیبان را در localhost بازیابی کنید

en: Retrieving the backup information failed while showing log. Please try again later.
fa: هنگام نمایش گزارش ، بازیابی اطلاعات پشتیبان انجام نشد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Retrieving the backup(s) information failed while deleting the selected backup(s). Please try again later.
fa: هنگام حذف نسخه پشتیبان (های) انتخاب شده ، بازیابی اطلاعات پشتیبان (ها) ناموفق بود. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Retrying
fa: در حال تلاش مجدد

en: Roles & Capabilities
fa: نقشها و قابلیتها

en: Sample:
fa: نمونه:

en: Save Backups to Local
fa: ذخیره پشتیبان گیری در محلی

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save backups on localhost (web server)
fa: ذخیره پشتیبان گیری در localhost (وب سرور)

en: Scan
fa: اسکن

en: Scan Uploaded Exports
fa: اسکن فایلهای برون‌ریزی شده

en: Scan uploaded backup or received backup
fa: پشتیبان بارگذاری شده یا پشتیبان دریافت شده را اسکن کنید

en: Scanned:
fa: اسکن شده:

en: Schedule
fa: زمان‌بندی

en: Schedule Settings
fa: تنظیمات برنامه

en: Schedule Status:
fa: وضعیت برنامه

en: Scheduled
fa: برنامه ریزی شده

en: Select Files
fa: فایلها را انتخاب کنید

en: Select an existing author:
fa: نویسنده موجود را انتخاب کنید:

en: Send Backup to Remote Storage:
fa: ارسال پشتیبان برای ذخیره سازی از راه دور:

en: Send Debug Information to Us
fa: اطلاعات اشکال زدایی را برای ما ارسال کنید

en: Send backups to remote storage (You can choose whether to keep the backup in localhost after it is uploaded to cloud storage in Settings.)
fa: ارسال نسخه‌های پشتیبان به فضای ذخیره‌سازی راه دور (شما می‌توانید انتخاب کنید که آیا پشتیبان‌گیری پس از آپلود در فضای ذخیره‌سازی ابری در تنظیمات، در لوکال هاست نگهداری شود یا خیر.)

en: Server Address
fa: آدرس سرور

en: Server Time:
fa: زمان سرور

en: Server-side encryption.
fa: رمزگذاری سمت سرور.

en: Set as the default remote storage.
fa: به عنوان ذخیره سازی پیش فرض از راه دور تنظیم کنید.

en: Set how many media files to process per request. The value should be set depending on your server performance and the recommended value is 100.
fa: تنظیم کنید که هر پرونده چند رسانه را پردازش کند. مقدار باید بسته به عملکرد سرور شما تنظیم شود و مقدار توصیه شده 100 است.

en: Set how many posts to process per request. The value should be set depending on your server performance and the recommended value is 20.
fa: تنظیم کنید که چند پست برای هر درخواست پردازش شود. مقدار باید بسته به عملکرد سرور شما تنظیم شود و مقدار توصیه شده 20 است.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show WPvivid backup plugin on top admin bar
fa: پلاگین پشتیبان WPvivid را در نوار مدیر بالا نشان دهید

en: Size
fa: اندازه

en: Small Business
fa: مشاغل کوچک

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
fa: متأسفیم ، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.

en: Space Name(e.g. test)
fa: نام فضا (به عنوان مثال آزمون)

en: Specify the number of files to be extracted per request. The lower the number is, the slower the restoration, but the lower the chance of a timeout error or restore failure.
fa: تعداد فایل هایی که در هر درخواست باید استخراج شوند را مشخص کنید. هرچه این عدد کمتر باشد، بازیابی کندتر است، اما احتمال خطای تایم اوت یا خرابی بازیابی کمتر است.

en: Speed:
fa: سرعت:

en: Staging
fa: همسان

en: Staging Logs
fa: گزارشات همسان

en: Staging Memory Limit
fa: محدودیت حافظه همسان

en: Staging Pro
fa: همسان پرو

en: Staging Settings
fa: تنظیمات همسان

en: Step One: In the backup list, click the 'Restore' button on the backup you want to restore. This will bring up the restore tab
fa: مرحله اول: در لیست پشتیبان گیری ، روی دکمه "بازیابی" در نسخه پشتیبان موردنظر برای بازیابی کلیک کنید. با این کار برگه بازیابی ظاهر می شود

en: Step Three: Click 'Restore' button
fa: مرحله سوم: روی دکمه "بازیابی" کلیک کنید

en: Step Two: Choose an option to complete restore, if any
fa: مرحله دوم: در صورت وجود گزینه ای برای تکمیل بازیابی انتخاب کنید

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Storage Edit
fa: ویرایش ذخیره سازی

en: Storage Provider
fa: ارائه دهنده ذخیره سازی

en: Storage class: Standard (infrequent access).
fa: کلاس ذخیره سازی: استاندارد (دسترسی نادر).

en: Storages
fa: انبارها

en: Subsite Description
fa: توضیحات زیرسایت

en: Subsite Tables/Folders
fa: زیرسایت جداول/پوشه‌ها

en: Subsite Title
fa: عنوان زیرسایت

en: Subsite URL
fa: URL زیرسایت

en: Task time out.
fa: وقت پایان کار.

en: Task timed out.
fa: زمان کار تمام شد.

en: Test Email
fa: ایمیل تست

en: Test and Add
fa: تست کنید و اضافه کنید

en: The action is irreversible! It will remove all backups are out-of-date (including local web server and remote storage) if they exist.
fa: این اقدام برگشت ناپذیر است ! تمام پشتیبانهای تاریخ‌گذشته حذف خواهند شد ( شامل لوکال هاست و ذخیره راه دور اگر موجود باشند.)

en: The backup is stored on the remote storage, click on the button to download it to localhost.
fa: نسخه پشتیبان در حافظه از راه دور ذخیره شده است ، بر روی دکمه کلیک کنید تا آن را در localhost بارگیری کنید.

en: The backup will be canceled after backing up the current chunk ends.
fa: پس از پایان نسخه پشتیبان تهیه نسخه پشتیبان ، لغو نسخه پشتیبان تهیه می شود.

en: The export task is not responding.
fa: برون‌ریزی جواب نمی‌دهد.

en: The feature can help you transfer a Wordpress site to a new domain(site). It would be a convenient way to migrate your WP site from dev environment to live server or from old server to the new.
fa: این ویژگی می تواند به شما کمک کند یک سایت وردپرس را به یک دامنه (سایت) جدید منتقل کنید. این یک روش مناسب برای انتقال سایت WP شما از محیط dev به سرور زنده یا از سرور قدیمی به جدید است.

en: The importing file info
fa: اطلاعات فایل درون‌ریزی

en: The key will expire in
fa: کلید منقضی می شود

en: The last backup message not found.
fa: آخرین پیام پشتیبان یافت نشد.

en: The local storage path is required.
fa: مسیر ذخیره محلی لازم است.

en: The log not found.
fa: گزارش یافت نشد.

en: The pdo_mysql extension is not detected. Please install the extension first or choose wpdb option for Database connection method.
fa: پسوند pdo_mysql شناسایی نشده است. لطفا ابتدا پسوند را نصب کنید یا گزینه wpdb را برای روش اتصال به پایگاه داده انتخاب کنید.

en: The restore file not found. Please verify the file exists.
fa: پرونده بازیابی یافت نشد. لطفاً فایل را بررسی کنید.

en: The selected file is not the setting file for WPvivid. Please upload the right file.
fa: پرونده انتخاب شده پرونده تنظیمات WPvivid نیست. لطفا فایل مناسب را بارگذاری کنید.

en: The selected junk files have been deleted.
fa: فایلهای بدردنخور انتخاب شده، حذف شده‌اند.

en: The settings are only for manual backup, which won't affect schedule settings.
fa: تنظیمات فقط برای تهیه پشتیبان دستی است ، که بر تنظیمات برنامه تأثیر نمی گذارد.

en: The simplexml extension is not detected. Please install the extension first.
fa: پسوند Simplexml شناسایی نشده است. لطفا ابتدا پسوند را نصب کنید.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut down the progress of 
                    creating a staging site. If the progress  encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website. Please try to 
                    scale the value bigger.
fa: تایم اوت PHP سرور شما نیست. با اتمام زمان اجرا ، افزونه ما پیشرفت برنامه را متوقف می کند
                    ایجاد یک سایت همسان اگر پیشرفت با وقفه زمانی مواجه شد ، به این معنی است که شما یک وب سایت با اندازه متوسط ​​یا بزرگ دارید. لطفا سعی کنید
                    مقدار را بزرگتر کنید.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut the process of backup down. If the progress of backup encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website, please try to scale the value bigger.
fa: تایم اتم ، PHP سرور شما نیست. با اتمام زمان اجرا ، افزونه ما روند خاموش کردن نسخه پشتیبان را متوقف می کند. اگر پیشرفت نسخه پشتیبان با وقفه زمانی روبرو شد ، این بدان معناست که شما یک وب سایت متوسط ​​یا بزرگ دارید ، لطفا سعی کنید مقادیر را بزرگتر کنید.

en: The time-out is not your server PHP time-out. With the execution time exhausted, our plugin will shut the process of restore down. If the progress of restore encounters a time-out, that means you have a medium or large sized website, please try to scale the value bigger.
fa: تایم اتم ، PHP سرور شما نیست. با اتمام زمان اجرا ، افزونه ما روند بازیابی را متوقف می کند. اگر پیشرفت در بازگرداندن با وقفه زمانی روبرو شد ، این بدان معنی است که شما یک وب سایت متوسط ​​یا بزرگ دارید ، لطفا سعی کنید مقادیر را بزرگتر کنید.

en: The value of 'Chunk Size' can't be empty.
fa: مقدار "اندازه تکه" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'Compress file every' can't be empty.
fa: مقدار "فشرده‌سازی فایل در هر" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'DB Copy Count' can't be empty.
fa: مقدار "تعداد کپی DB" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'DB Replace Count' can't be empty.
fa: مقدار "تعداد جایگزینی DB" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'Delay Between Requests' can't be empty.
fa: مقدار «تاخیر بین درخواست‌ها» نمی‌تواند خالی باشد.

en: The value of 'File Copy Count' can't be empty.
fa: مقدار "تعداد کپی فایل" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'Maximum size of sql file to be imported per request for restoration' can't be empty.
fa: مقدار "حداکثر اندازه فایل sql برای وارد کردن در هر درخواست برای بازیابی" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'Media Files Quantity Processed Per Request' can't be empty.
fa: مقدار "تعداد فایل های رسانه ای پردازش شده در هر درخواست" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'PHP Scripts Execution Timeout' can't be empty.
fa: مقدار "وقفه اجرای اسکریپت های PHP" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'PHP memory limit for backup' can't be empty.
fa: مقدار «محدودیت حافظه PHP برای پشتیبان‌گیری» نمی‌تواند خالی باشد.

en: The value of 'PHP memory limit for restoration' can't be empty.
fa: مقدار "محدودیت حافظه PHP برای بازیابی" نمی تواند خالی باشد.

en: The value of 'PHP scripts execution timeout for backup' can't be empty.
fa: مقدار «وقفه اجرای اسکریپت‌های PHP برای پشتیبان‌گیری» نمی‌تواند خالی باشد

en: The value of 'PHP scripts execution timeout for restore' can't be empty.
fa: مقدار «وقفه اجرای اسکریپت‌های PHP برای بازیابی» نمی‌تواند خالی باشد.

en: The value of 'Posts Quantity Processed Per Request' can't be empty.
fa: مقدار «تعداد پست‌های پردازش شده در هر درخواست» نمی‌تواند خالی باشد.

en: The value of 'Staging Memory Limit' can't be empty.
fa: مقدار "محدودیت حافظه همسان" نمی تواند خالی باشد.

en: There are two ways available to send us the debug information. The first one is recommended.
fa: برای ارسال اطلاعات اشکال زدایی به دو روش موجود است. اولین مورد توصیه می شود.

en: There is no default remote storage configured. Please set it up first.
fa: هیچ پیش فرض حافظه از راه دور پیکربندی نشده است. لطفاً ابتدا آن را تنظیم کنید.

en: There was an error when reading this WXR file
fa: هنگام خواندن این پرونده WXR خطایی روی داد

en: This backup can only be deleted manually
fa: این نسخه پشتیبان فقط به صورت دستی قابل حذف است

en: This backup is locked, are you sure to remove it? This backup will be deleted permanently from your hosting (localhost) and remote storages.
fa: این نسخه پشتیبان قفل شده است ، آیا مطمئن هستید که آن را حذف می کنید؟ این نسخه پشتیبان برای همیشه از میزبانی (localhost) و ذخیره سازی از راه دور حذف خواهد شد.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
fa: به نظر نمی رسد این یک پرونده WXR باشد ، شماره نسخه WXR از دست رفته / نامعتبر باشد

en: This mode allows fine-tuning of backup parameters. Incorrect configuration can lead to backup failures. It is recommended to use only with specific guidance from our support team.
fa: این حالت امکان تنظیم دقیق پارامترهای پشتیبان را فراهم می کند. پیکربندی نادرست می تواند منجر به خرابی پشتیبان شود. توصیه می شود فقط با راهنمایی خاص از تیم پشتیبانی ما استفاده کنید.

en: This mode offers a good balance between backup speed and resource usage. It's suitable for most web hosting environments.
fa: این حالت تعادل خوبی بین سرعت پشتیبان گیری و استفاده از منابع ارائه می دهد. برای اکثر محیط های میزبانی وب مناسب است.

en: This request might delete the backup being downloaded, are you sure you want to continue?
fa: این درخواست ممکن است نسخه پشتیبان در حال بارگیری را حذف کند ، آیا مطمئن هستید که می خواهید ادامه دهید؟

en: This request will delete the backup being downloaded, are you sure you want to continue?
fa: این درخواست نسخه پشتیبان را بارگیری می کند ، آیا مطمئن هستید که می خواهید ادامه دهید؟

en: This will contain all of your posts, pages, comments, terms and images (original images, featured images and thumbnails).
fa: این شامل همه پست ها ، صفحات ، نظرات ، شرایط و تصاویر شما (تصاویر اصلی ، تصاویر برجسته و تصاویر کوچک) خواهد بود.

en: Thumbnail
fa: بند انگشتی

en: Tip:
fa: نکته:

en: Tips: Click the button below to scan all uploaded or received backups in directory
fa: نکات: برای اسکن کلیه نسخه های پشتیبان بارگذاری شده یا دریافت شده در فهرست ، روی دکمه زیر کلیک کنید

en: Tips: For security reason, please choose an appropriate expiration time for the key.
fa: نکات: به دلایل امنیتی ، لطفاً زمان انقضا مناسب کلید را انتخاب کنید.

en: To add Dropbox, please get Dropbox authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
fa: برای افزودن Dropbox، لطفاً ابتدا احراز هویت Dropbox را دریافت کنید.  پس از احراز هویت، به این صفحه هدایت می شوید، سپس می توانید اطلاعات ذخیره سازی را اضافه کرده و ذخیره کنید

en: To add Google Drive, please get Google authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
fa: برای افزودن Google Drive، لطفاً ابتدا احراز هویت Google را دریافت کنید.  پس از احراز هویت، به این صفحه هدایت می شوید، سپس می توانید اطلاعات ذخیره سازی را اضافه کرده و ذخیره کنید

en: To add OneDrive, please get Microsoft authentication first. Once authenticated, you will be redirected to this page, then you can add storage information and save it
fa: برای افزودن OneDrive، لطفاً ابتدا احراز هویت مایکروسافت را دریافت کنید.  پس از احراز هویت، به این صفحه هدایت می شوید، سپس می توانید اطلاعات ذخیره سازی را اضافه کرده و ذخیره کنید

en: To properly display the imported content, please make sure that the importing and exporting sites have the same environment, for example, same theme or pages built with the same page builder.
fa: برای نمایش صحیح محتوای وارد شده ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که سایتهای درون‌ریز وبرون‌ریز از محیط یکسانی برخوردار هستند ، برای مثال ، قالب مشابه یا صفحات ساخته شده با صفحه ساز مشابه.

en: Too many resumption attempts.
fa: تلاش های زیادی برای از سرگیری.

en: Total Folders:
fa: کل پوشه‌ها:

en: Total Posts:
fa: کل پستها:

en: Total Size:
fa: اندازه کل:

en: Transfer succeeded. Please scan the backup list on the destination site to display the backup, then restore the backup.
fa: انتقال موفقیت آمیز بود. لطفاً لیست پشتیبان را در سایت مقصد اسکن کنید تا نسخه پشتیبان نمایش داده شود ، سپس نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: Troubleshooting
fa: عیب یابی

en: Try to select fewer items when you are facing a shortage of server resources (typically presented as a timeout error).
fa: سعی کنید موارد کمتری را انتخاب کنید که با کمبود منابع سرور روبرو هستید (که معمولاً به عنوان خطای وقفه ارائه می شود).

en: Type:
fa: نوع:

en: Type:
fa: نوع:

en: Ultimate
fa: نهایی

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
fa: قادر به ایجاد مسیر %s نشدیم. آیا این مسیر والد در سرور شما قابل نوشتن هست؟

en: Unable to delete the locked backup. Please unlock it first and try again.
fa: حذف پشتیبان قفل شده امکان پذیر نیست. لطفاً ابتدا قفل آن را باز کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Unable to open the log file.
fa: فایل گزارش باز نمیشود.

en: Unable to send email. Please check the configuration of email server.
fa: ارسال ایمیل امکان پذیر نیست. لطفا پیکربندی سرور ایمیل را بررسی کنید.

en: Uncheck the option to use FTP active mode when transferring files. Make sure the FTP server you are configuring supports the active FTP mode.
fa: گزینه استفاده از حالت فعال FTP هنگام انتقال پرونده ها را بردارید. اطمینان حاصل کنید که سرور FTP که پیکربندی می کنید از حالت فعال FTP پشتیبانی می کند.

en: Uncheck this to enable FTP active mode.
fa: برای فعال کردن حالت فعال FTP ، این مورد را بردارید.

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Up to 10 domains
fa: حداکثر 10 دامنه

en: Up to 50 domains
fa: حداکثر 50 دامنه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload and Import
fa: بارگذاری و  درون‌ریزی

en: Uploaded:
fa: بارگذاری شده:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
fa: یا

en: Use this default setting for minimal server resource usage, but expect longer backup times. Best for shared hosting or limited resources. Backups are split into 200MB chunks.
fa: از این تنظیم پیش‌فرض برای حداقل استفاده از منابع سرور استفاده کنید، اما انتظار زمان‌های پشتیبان‌گیری طولانی‌تری را داشته باشید. بهترین برای میزبانی مشترک یا منابع محدود. نسخه های پشتیبان به قطعات 200 مگابایتی تقسیم می شوند.

en: User Name
fa: نام کاربری

en: User Password
fa: رمز عبور کاربر

en: User's email address is required.
fa: آدرس ایمیل کاربر لازم است.

en: Using the option will ignore the file larger than the certain size in MB when backing up, '0' (zero) means unlimited.
fa: با استفاده از گزینه ، پرونده بزرگتر از اندازه مشخص در MB هنگام پشتیبان گیری نادیده گرفته می شود   '0' (صفر) به معنای نامحدود است.

en: WPDB option has a better compatibility, but the speed of backup and restore is slower.
fa: گزینه WPDB سازگاری بهتری دارد اما سرعت تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی کندتر است.

en: WPvivid Backup & Migration
fa: پشتیبان گیری و مهاجرت WPvivid

en: WPvivid Backup Plugin
fa: افزونه پشتیبان گیری WPvivid

en: WPvivid Backup Settings
fa: تنظیمات پشتیبان WPvivid

en: WPvivid Image Cleaner
fa: پاک کننده تصاویر  Wpvivid

en: WPvivid Plugins - Staging
fa: افزونه Wpvivid - همسان‌سازی

en: WPvivid support email:
fa: ایمیل پشتیبانی WPvivid:

en: Warning:
fa: هشدار:

en: Warning: An alias for remote storage is required.
fa: یک نام مستعار برای ذخیره‌سازی ابری نیاز است.

en: Warning: The alias already exists in storage list.
fa: هشدار: این نام مستعار از قبل در ذخیره شما موجود است.

en: Warning: There is no default remote storage available for the scheduled backups, please set up it first.
fa: هشدار: فضای ذخیره سازی پیش فرض از راه دور برای نسخه پشتیبان تهیه شده در دسترس نیست ، لطفاً ابتدا آن را تنظیم کنید.

en: Web Server Directory:
fa: فهرست وب سرور:

en: Web-server disk space in use by WPvivid
fa: فضای دیسک وب سرور مورد استفاده توسط WPvivid

en: Website Info Key
fa: اطلاعات کلیدی وب سایت

en: Website Info Value
fa: مقادیر اطلاعات وب سایت

en: Weekly
fa: هفتگی

en: White Label
fa: برچسب سفید

en: With this option checked, Pages/posts already existing will be overwritten with the updated ones in an import.
fa: با  علامت گذاری این گزینه ، صفحات / پست هایی که از قبل موجود هستند با موارد به روز شده در واردات رونویسی می شوند.

en: With this option checked, when the image is deleted, the corresponding image url in the database that is not used anywhere on your website will also be deleted.
fa: با علامت گذاری این گزینه ، هنگام حذف تصویر ، url تصویر مربوطه در پایگاه داده که در هیچ کجای وب سایت شما استفاده نمی شود نیز حذف خواهد شد.

en: WordPress Files (Exclude Database)
fa: فایلهای وردپرس (بجز پایگاه داده)

en: You have authenticated the Dropbox account as your remote storage.
fa: شما  Dropbox را به عنوان حافظه از راه دور احراز هویت کرده اید.

en: You have authenticated the Google Drive account as your remote storage.
fa: شما اعتبار Google Drive را به عنوان حافظه از راه دور احراز هویت کرده اید.

en: You have authenticated the Microsoft OneDrive account as your remote storage.
fa: شما اعتبار Microsoft OneDrive را به عنوان حافظه از راه دور احراز هویت کرده اید.

en: You have successfully added a remote storage.
fa: شما با موفقیت یک حافظه از راه دور اضافه کردید.

en: Your email:
fa: ایمیل شما:

en: backups retained
fa: پشتیبان گیری حفظ شد

[ctx: column name]
en: Title
fa: عنوان

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
fa: %1$s از%2$s

en: rename directory
fa: تغییر نام دایرکتوری

en: restore failed error unknown
fa: بازگرداندن خطای ناموفق ناشناخته

en: running time:
fa: زمان اجرا
