WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts - en to fa_IR translation catalogue (598 entries)

en: %1$s requires PHP %2$s or later. Please update PHP on your server to use this plugin.
fa_IR: %1$s به PHP %2$s یا بالاتر نیاز دارد. لطفاً برای استفاده از این افزونه PHP را در سرور خود به روز کنید.

en: %1$s requires WooCommerce to be active. You can download WooCommerce %2$s.
fa_IR: %1$s برای فعال بودن WooCommerce نیاز دارد. می‌توانید WooCommerce %2$s را دانلود کنید.

en: %1$s requires WooCommerce version %2$s or later. Please update WooCommerce to use this plugin.
fa_IR: %1$s به نسخه WooCommerce %2$s یا جدیدتر نیاز دارد. لطفا ووکامرس را برای استفاده از این افزونه به روز کنید.

en: %1$s requires WordPress version %2$s or later. Please update WordPress to use this plugin.
fa_IR: %1$s به نسخه وردپرس %2$s یا جدیدتر نیاز دارد. لطفا وردپرس را برای استفاده از این افزونه به روز کنید.

en: %1$s was called incorrectly. %2$s. Since version %3$s.
fa_IR: %1$s نادرست خوانده شد. %2$s. از نسخه%3$s.

en: %d day | %d days
fa_IR[0]: %d روزها
fa_IR[1]: %d روز

en: %d hour | %d hours
fa_IR[0]: %d ساعت
fa_IR[1]: %d ساعت

en: %d minute | %d minutes
fa_IR[0]: %d دقیقه
fa_IR[1]: %d دقیقه

en: %d month | %d months
fa_IR[0]: %d ماه
fa_IR[1]: %d ماه

en: %d second ago | %d seconds ago
fa_IR[0]: %d ثانیه های قبل
fa_IR[1]: %d ثانیه  قبل

en: %d week | %d weeks
fa_IR[0]: %d هفته
fa_IR[1]: %d هفته

en: %d year | %d years
fa_IR[0]: %d سال
fa_IR[1]: %d سال

en: %s supports automatic updates. To receive them, enter your CodeCanyon Purchase Code below.
fa_IR: %s از به روز رسانی خودکار پشتیبانی می کند. برای دریافت آنها، کد خرید CodeCanyon خود را در زیر وارد کنید.

en: (DELETED)
fa_IR: (حذف شده است)

en: 1 day
fa_IR: 1 روز

en: 1 hour
fa_IR: 1 ساعت

en: 12 hours
fa_IR: 12 ساعت

en: 14 days
fa_IR: 14 روز

en: 15 minutes
fa_IR: 15 دقیقه

en: 2 days
fa_IR: 2 روز

en: 2 hours
fa_IR: 2 ساعت

en: 3 days
fa_IR: 3 روز

en: 3 hours
fa_IR: 3 ساعت

en: 30 minutes
fa_IR: 30 دقیقه

en: 4 days
fa_IR: 4 روز

en: 45 minutes
fa_IR: 45 دقیقه

en: 5 days
fa_IR: 5 روز

en: 5 minutes
fa_IR: 5 دقیقه

en: 6 days
fa_IR: 6 روز

en: 6 hours
fa_IR: 6 ساعت

en: 7 days
fa_IR: 7 روز

en: Activity Log
fa_IR: فعال سازی گزارش

en: Add Condition
fa_IR: افزودن شرایط

en: Add Log Entry
fa_IR: افزودن گزارش ورود

en: Add New Log Entry
fa_IR: افزودن گزارش ورود جدید

en: Add Product
fa_IR: افزودن محصول

en: Add Range
fa_IR: افزودن محدوده

en: Add Rule
fa_IR: افزودن قانون

en: Add this product to cart now to get a special price.
fa_IR: برای دریافت قیمت ویژه همین حالا این محصول را به سبد خرید اضافه کنید.

en: Add to cart - After
fa_IR: افزودن به سبد خرید- بعد

en: Add to cart - Before
fa_IR: افزودن به سبد خرید - قبل

en: Add to cart button - After
fa_IR: افزودن به دکمه سبد خرید - بعد

en: Add to cart button - Before
fa_IR: افزودن به دکمه سبد خرید - قبل

en: Add to cart form - After
fa_IR: افزودن به فرم سبد خرید - بعد

en: Add to cart form - Before
fa_IR: افزودن به فرم سبد خرید - قبل

en: Add values
fa_IR: فزودن مقادیر

en: Added Up
fa_IR: اضافه شد

en: Added up
fa_IR: اضافه شد

en: Added up by category
fa_IR: بر اساس دسته بندی اضافه شد

en: Adjustment
fa_IR: تنظیم

en: Affects products with a sale price set in product settings. Setting this to regular price may override price adjustments made by other plugins.
fa_IR: محصولات با قیمت حراج در تنظیمات محصول را تحت تأثیر قرار می دهد. تنظیم این قیمت به طور منظم ممکن است تنظیمات قیمت توسط سایر افزونه ها را نادیده بگیرد.

en: All applicable pricing rules & third-party adjustments
fa_IR: همه قوانین قیمت گذاری قابل اجرا و تنظیمات شخص ثالث

en: All rules disabled
fa_IR: همه قوانین غیر فعال شده است

en: All time
fa_IR: همه زمان ها

en: All zones
fa_IR: همه نواحی

en: All-purpose product pricing, cart discount and checkout fee tool for WooCommerce
fa_IR: قیمت تمام شده محصول ، تخفیف در سبد خرید و ابزار پرداخت هزینه برای WooCommerce

en: Allow coupons when prices are changed
fa_IR: در صورت تغییر قیمت، کوپن ها را مجاز کنید

en: Allow coupons with cart discounts
fa_IR: اجازه کوپن با تخفیف سبد خرید

en: Allows integration with 3rd party extensions that add custom product taxonomies, e.g. product brands.
fa_IR: اجازه ادغم نمودن با افزودنی شخص ثالث که دسته بندی مربوط به محصول سفارشی را اضافه می کنند برای مثال برند محصولات.

en: Amounts in conditions include tax
fa_IR: مبالغ موجود در شرایط شامل مالیات است

en: An unexpected error occurred.
fa_IR: خطای غیر منتظره ای رخ داد.

en: Any %s
fa_IR: هر %s

en: Any pricing rule applied
fa_IR: هر قانون قیمت گذاری اعمال می شود

en: Applies in all cases.
fa_IR: اعمال شده برای همه مورد.

en: Applies to all items.
fa_IR: اعمال شده برای همه آیتم ها.

en: Applies to all products.
fa_IR: اعمال شده برای همه محصولات.

en: Apply All
fa_IR: اعمال شده به همه

en: Apply One
fa_IR: اعمال یک

en: Apply One - Per Cart Item
fa_IR: اعمال یک- به ازای آیتم سبد خرید

en: Apply all applicable rules
fa_IR: اعمال همه قوانین کاربردی

en: Apply bigger discount
fa_IR: اعمال تخفیف بیشتر

en: Apply bigger fee
fa_IR: اعمال هزینه بیشتر

en: Apply first applicable rule
fa_IR: اعمال اولین قانون کاربردی

en: Apply if other rules are not applicable
fa_IR: در صورت عدم استفاده از قوانین دیگر اقدام کنید

en: Apply rule for bigger price
fa_IR: اعمال قانون برای قیمت بیشتر

en: Apply rule for smaller price
fa_IR: اعمال قانون برای قیمت کمتر

en: Apply smaller discount
fa_IR: اعمال تخفیف کمتر

en: Apply smaller fee
fa_IR: اعمال هزینه کمتر

en: Apply this rule and disregard other rules
fa_IR: این قانون را اعمال کنید و سایر قوانین را نادیده بگیرید

en: Apply with individual use coupons
fa_IR: اعمال با کوپن های استفاده فردی

en: Apply with other applicable rules
fa_IR: اعمال با بقیه قوانین کاربردی

en: At Full Price
fa_IR: در قیمت کامل

en: At least one condition is required for this rule.
fa_IR: حداقل یک بند برای این قانون مورد نیاز است.

en: At least one product must be added to a group.
fa_IR: حداقل یک محصول باید به یک گروه اضافه شود.

en: At least one quantity range is required for this pricing rule.
fa_IR: حداقل یک محدوده مقدار برای این قانون قیمت گذاری مورد نیاز است.

en: Automatic Update Setup
fa_IR: تنظیم به روزرسانی خودکار

en: Automatically add free product to cart
fa_IR: افزودن محصولات رایگان به صورت خودکار به سبدخرید

en: Available macros: {{price}} , {{original_price}} , {{description}} . The latter displays public description as set in pricing rule.
fa_IR: ماکروهای موجود: {{price}} , {{original_price}} , {{description}} . دومی توصیف عمومی را همانطور که در قانون قیمت گذاری تنظیم شده است نشان می دهد.

en: Base price for products on sale
fa_IR: قیمت پایه زمانی که محصولات به حراج گذاشته شده باشند

en: Bulk pricing
fa_IR: قیمت گذاری گروهی

en: Buy
fa_IR: خرید

en: Buy %s get %s
fa_IR: خرید %s دریافت %s

en: Buy %s get %s - Repeating
fa_IR: خرید %s دریافت %s- تکرار کردن

en: Buy / Get
fa_IR: خرید/ دریافت

en: Buy x get x
fa_IR: خرید x دریافت x

en: Buy x get x - Repeating
fa_IR: خرید x دریافت x - تکرار

en: Buy x get y
fa_IR: خرید x دریافت y

en: Buy x get y - Repeating
fa_IR: خرید xدریافت y - تکرار

en: Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Cart - Items
fa_IR: سبد خرید - اقلام

en: Cart - Items - Quantity
fa_IR: سبد خرید - اقلام - تعداد

en: Cart - Items - Subtotal
fa_IR: سبد خرید - اقلام - جمع فرعی

en: Cart Discount
fa_IR: تخفیف سبد خرید

en: Cart Discount (deleted)
fa_IR: تخفیف سبد خرید (حذف شده)

en: Cart Discounts
fa_IR: تخفیف سبد خرید

en: Cart Discounts Settings
fa_IR: تنظیمات تخفیفات سبد خرید

en: Cart Item Descriptions
fa_IR: توضیحات اقلام سبد خرید

en: Cart item count
fa_IR: شمارش آیتم سبد خرید

en: Cart item data
fa_IR: اطلاعات سبد خرید آیتم

en: Cart item quantity - Attributes
fa_IR: تعداد آیتم سبد خرید - ویژگی ها

en: Cart item quantity - Categories
fa_IR: تعداد آیتم سبد خرید - دسته ها

en: Cart item quantity - Products
fa_IR: تعداد آیتم سبد خرید - محصولات

en: Cart item quantity - Shipping classes
fa_IR: تعداد آیتم سبد خرید - کلاس های حمل و نقل

en: Cart item quantity - Tags
fa_IR: تعداد آیتم سبد خرید - برچسب ها

en: Cart item quantity - Variations
fa_IR: تعداد آیتم سبد خرید - تنوع

en: Cart item subtotal - Attributes
fa_IR: زیرمجموعه آیتم سبد خرید - ویژگی ها

en: Cart item subtotal - Categories
fa_IR: زیرمجموعه آیتم سبد خرید - دسته ها

en: Cart item subtotal - Products
fa_IR: زیرمجموعه آیتم سبد خرید - محصولات

en: Cart item subtotal - Shipping classes
fa_IR: زیرمجموعه آیتم سبد خرید - کلاس های حمل و نقل

en: Cart item subtotal - Tags
fa_IR: زیرمجموعه آیتم سبد خرید - برچسب ها

en: Cart item subtotal - Variations
fa_IR: زیرمجموعه آیتم سبد خرید - تنوع

en: Cart items - Attributes
fa_IR: آیتم های سبد خرید- ویژگی ها

en: Cart items - Categories
fa_IR: آیتم های سبد خرید- دسته ها

en: Cart items - Products
fa_IR: آیتم های سبد خرید- محصولات

en: Cart items - Shipping Classes
fa_IR: آیتم های سبد خرید- کلاس های حمل و نقل

en: Cart items - Tags
fa_IR: آیتم های سبد خرید-برچسب ها

en: Cart items - Variations
fa_IR: آیتم های سبد خرید- تنوع

en: Cart subtotal
fa_IR: زیرمجموعه سبد خرید

en: Cart table - After
fa_IR: جدول سبد خرید- بعد

en: Cart table - Before
fa_IR: جدول سبد خرید- قبل

en: Cart total quantity
fa_IR: تعداد مجموعه سبد خرید

en: Cart total weight
fa_IR: وزن مجموعه سبد خرید

en: Cart totals - After
fa_IR: مجموع سبد خرید- بعد

en: Cart totals - Before
fa_IR: مجموع سبد خرید - قبل

en: Change - Include all adjustment types
fa_IR: تغییر- شامل همه نوع تراز

en: Change - Include simple adjustments
fa_IR: تغییر- شامل ترازهای ساده

en: Change display prices in shop
fa_IR: تغییر نمایش قیمت ها در فروشگاه

en: Checkout
fa_IR: پرداخت

en: Checkout - Address
fa_IR: تسویه حساب - آدرس

en: Checkout Fee
fa_IR: هزینه پرداخت

en: Checkout Fees
fa_IR: هزینه‌های پرداخت

en: Checkout Fees Settings
fa_IR: تنظیمات هزینه پرداخت

en: Checkout button - After
fa_IR: دکمه پرداخت - بعد

en: Checkout button - Before
fa_IR: دکمه پرداخت - قبل

en: Checkout form - After
fa_IR: فرم پرداخت - بعد

en: Checkout form - Before
fa_IR: فرم پرداخت - قبل

en: Click here to export
fa_IR: برای برون ریزی اینجا کلیک کنید

en: Closing quantity must not be lower than opening quantity.
fa_IR: انتخاب مقداری که نباید کمتر از مقدار باز شدن باشد.

en: Combine to one total discount
fa_IR: ترکیب با یک تخفیف کل

en: Combine to one total fee
fa_IR: ترکیب با یک هزینه کل

en: Combined discount title
fa_IR: عنوان تخفیف ترکیبی

en: Combined fee title
fa_IR: عنوان هزینه ترکیبی

en: Condition type no longer exists. Delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: نوع وضعیت دیگر وجود ندارد. پس از بررسی تنظیمات خود ، این نگهدارنده را حذف کنید.

en: Condition type was disabled. Enable it or delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: نوع وضعیت غیرفعال شد. پس از بررسی تنظیمات خود ، آن را فعال کرده یا این نگهدارنده را حذف کنید.

en: Conditions
fa_IR: شرایط

en: Controls whether cart discounts should be applied if individual use coupon is applied to cart.
fa_IR: اگر کوپن استفاده فردی روی سبد خرید اعمال شود، کنترل می کند که آیا تخفیف سبد خرید باید اعمال شود یا خیر.

en: Controls whether regular coupons are allowed if at least one cart discount is applicable to cart.
fa_IR: اگر حداقل یک تخفیف سبد خرید برای سبد خرید اعمال شود، کنترل می کند که آیا کوپن های معمولی مجاز هستند یا خیر.

en: Controls whether regular coupons are allowed if at least one product pricing rule is applicable to cart items.
fa_IR: اگر حداقل یک قانون قیمت گذاری محصول برای اقلام سبد خرید قابل اعمال باشد، کنترل می کند که آیا کوپن های معمولی مجاز هستند یا خیر.

en: Controls whether regular price is displayed next to adjusted price on shop pages.
fa_IR: کنترل می کند که آیا قیمت معمولی در کنار قیمت تنظیم شده در صفحات فروشگاه نمایش داده می شود.

en: Countdown Timer
fa_IR: تایمر شمارش معکوس

en: Coupons applied
fa_IR: کوپن های اعمال شده

en: Current
fa_IR: فعلی

en: Custom Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی سفارشی

en: Custom taxonomy condition was disabled. Enable it or delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: شرایط طبقه بندی سفارشی غیرفعال شد. پس از بررسی تنظیمات خود ، آن را فعال کرده یا این نگهدارنده را حذف کنید.

en: Custom taxonomy no longer exists. Delete this placeholder after reviewing your settings.
fa_IR: طبقه بندی سفارشی دیگر وجود ندارد. پس از بررسی تنظیمات خود، این نگهدارنده را حذف کنید.

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Customer - Value
fa_IR: مشتری - مقدار

en: Customer Notifications
fa_IR: اطلاعیه مشتریان

en: Customer review count
fa_IR: تعداد بررسی مشتری

en: DAYS
fa_IR: روز

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date & Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date & time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Days
fa_IR: روزها

en: Days of month
fa_IR: روزهای ماه

en: Days of week
fa_IR: روزهای هفته

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال شده است

en: Discount
fa_IR: تخفیف

en: Discount %s has been applied to your cart.
fa_IR: تخفیف %s روی سبد خرید شما اعمال شده است.

en: Discount Per Cart Item
fa_IR: تخفیف به ازای هر آیتم سبد خرید

en: Discount Per Cart Line
fa_IR: تخفیف در هر خط سبد خرید

en: Discount amount
fa_IR: مقدار تخفیف

en: Discount amount threshold
fa_IR: آستانه مقدار تخفیف

en: Discount percentage
fa_IR: درصد تخفیف

en: Discounted
fa_IR: تخفیف داده شده

en: Discounted price
fa_IR: قیمت تخفیف خورده

en: Display all individual discounts
fa_IR: نمایش همه تخفیف ها به صورت مجزا

en: Display all individual fees
fa_IR: نمایش تمام هزینه های فردی

en: Display individual pricing tables
fa_IR: جداول قیمت گذاری فردی را نمایش دهید

en: Display missing ranges with regular price
fa_IR: نمایش محدوده های گمشده با قیمت معمولی

en: Display non-purchasable quantities
fa_IR: نمایش مقادیر غیر قابل خرید

en: Display one pricing table with all variations
fa_IR: نمایش یک جدول قیمت گذاری با همه تغییرات

en: Display quantity next to price
fa_IR: نمایش تعداد در کنار قیمت

en: Display regular price when discounting
fa_IR: نمایش قیمت معمولی هنگام تخفیف

en: Display separately
fa_IR: نمایش جداگانه

en: Display subtotal when displaying quantity
fa_IR: نمایش مجموع فرعی هنگام نمایش مقدار

en: Display when product is not discounted
fa_IR: نمایش زمانی که محصول تخفیف نخورده است

en: Displays a countdown timer for time restricted pricing rules.
fa_IR: یک تایمر شمارش معکوس برای قوانین قیمت گذاری محدود را نشان می دهد.

en: Displays a dynamically updated price on a single product page. This price reflects all pricing adjustments that would be applicable if a specified quantity was added to cart.
fa_IR: یک قیمت به روز شده پویا را در صفحه محصول مجزا را نمایش می دهد. این قیمت منعکس کننده تمام تنظیمات قیمت گذاری است که در صورت اضافه شدن مقدار مشخصی به سبد خرید قابل اجرا خواهد بود.

en: Displays a notification when only one step is remaining to get a discount.
fa_IR: هنگامی که فقط یک مرحله برای دریافت تخفیف باقی مانده است ، یک اعلان را نشان می دهد.

en: Displays a notification when pricing rule, cart discount or checkout fee is applied.
fa_IR: هنگامی که قیمت گذاری، تخفیف سبد خرید یا هزینه پرداخت اعمال می شود، یک اعلان را نمایش می دهد.

en: Displays a table with potential savings that come with higher quantities purchased.
fa_IR: نمایش یک جدول با پس انداز احتمالی که با مقادیر بیشتر خریداری شده همراه است.

en: Displays a total amount saved by customer on cart and checkout pages.
fa_IR: مقدار کلی ذخیره شده توسط مشتری را در سبد خرید و صفحات پرداخت نمایش می دهد.

en: Displays banners on product pages when product pricing rules are applicable. Banners can be customized using CSS styling, template overrides or filters.
fa_IR: زمانی که قوانین قیمت گذاری محصول اعمال می شود، بنرها را در صفحات محصول نمایش می دهد. بنرها را می توان با استفاده از استایل CSS، لغو الگوها یا فیلترها سفارشی کرد.

en: Displays public descriptions of product pricing rules that are applicable to cart items.
fa_IR: توضیحات عمومی قوانین قیمت گذاری محصول را که برای اقلام سبد خرید قابل اجرا هستند نمایش می دهد.

en: Do not change
fa_IR: تغییر نکرده است

en: Do not display missing ranges
fa_IR: محدوده های از دست رفته را نمایش ندهید

en: Do not remind me again
fa_IR: دیگر به من یادآوری نکنید

en: Edit Log Entry
fa_IR: ویرایش گزارش ورود

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable upsell notifications
fa_IR: فعال سازی اعلامیه های فروش بالا

en: Enabled custom taxonomy conditions
fa_IR: شرایط طبقه بندی سفارشی فعال شد

en: Enter your Envato Purchase Code to enable automatic updates.
fa_IR: برای فعال کردن به روزرسانی های خودکار ، کد خرید Envato خود را وارد کنید.

en: Error <span class="count">(%s)</span> | Error <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: خطا<span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: خطا<span class="count">(%s)</span>

en: Error: Please fix this element.
fa_IR: خطا: لطفا این جز را رفع نمایید.

en: Error: There was an error processing uploaded settings file. Please try again.
fa_IR: خطا: هنگام پردازش فایل تنظیمات آپلود شده خطایی رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Error: Uploaded configuration file is not valid.
fa_IR: خطا: فایل پیکربندی بارگذاری شده معتبر نیست.

en: Error: Uploaded file contains settings for a different plugin. Please check your file and try again.
fa_IR: خطا: فایل بارگذاری شده حاوی تنظیمات افزونه متفاوت است. لطفا فایل خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: Error: Uploaded settings file is invalid. It might be corrupted or truncated.
fa_IR: خطا: فایل تنظیمات آپلود شده نامعتبر است. ممکن است خراب یا کوتاه شود.

en: Exclude products already on sale
fa_IR: حذف کردن محصولاتی که قبلاً حراج رفته‌اند

en: Exclude products from all rules
fa_IR: محصولات را از کلیه قوانین مستثنی کنید

en: Exclusive
fa_IR: اختصاصی

en: Exclusive - Per Cart Item
fa_IR: اختصاصی- به ازای هر آیتم سبد خرید

en: Execution ended prematurely.
fa_IR: پایان یافتن اجرا قبل از موعد.

en: Export settings
fa_IR: برون ریزی تنظیمات

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: <span class="count">(%s)</span> ناموفق
fa_IR[1]: <span class="count">(%s)</span> ناموفق

en: Fee
fa_IR: قیمت

en: Fee %s has been applied to your cart.
fa_IR: کارمزد %s روی سبد خرید شما اعمال شده است.

en: Fee Per Cart Item
fa_IR: هزینه به ازای هر آیتم سبد خرید

en: Fee Per Cart Line
fa_IR: هزینه به ازای خط سبد خرید

en: First applicable volume pricing rule only
fa_IR: اولین قانون قیمت گذاری حجم قابل اجرا فقط

en: Fixed discount
fa_IR: تخفیف ثابت

en: Fixed discount per cart item
fa_IR: تخفیف ثابت برای هر ایتم سبد خرید

en: Fixed discount per cart line
fa_IR: تخفیف ثابت در هر خط سبد خرید

en: Fixed discount per group
fa_IR: تخفیف ثابت برای هر گروه

en: Fixed discount per item
fa_IR: تخفیف ثابت برای هر ایتم

en: Fixed fee
fa_IR: هزینه ثابت

en: Fixed fee per cart item
fa_IR: هزینه ثابت برای هر ایتم سبد خرید

en: Fixed fee per cart line
fa_IR: هزینه ثابت به ازای خط سبد خرید

en: Fixed price
fa_IR: قیمت ثابت

en: Fixed price per group
fa_IR: قیمت ثابت به ازای هر گروه

en: Fixed price per item
fa_IR: قیمت ثابت به ازای هر آیتم

en: Fixed price per range
fa_IR: قیمت ثابت به ازای هر محدوده

en: From
fa_IR: از

en: Get
fa_IR: دریافت

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group of products
fa_IR: گروهی از محصولات

en: Group of products - Repeating
fa_IR: گروه از محصولات- تکرار کردن

en: HOURS
fa_IR: ساعت

en: Hide This Notice
fa_IR: مخفی نمودن این اعلان

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: If multiple discounts are applicable
fa_IR: اگر تخفیف های متعدد قابل اجرا باشند

en: If multiple fees are applicable
fa_IR: در صورت اعمال هزینه های متعدد

en: If you have any questions, please contact %s.
fa_IR: اگر سوالی دارید ، با%s تماس بگیرید.

en: Import & Export
fa_IR: درون‌ریزی و برون ریزی

en: Import settings
fa_IR: تنظیمات درون ریزی

en: In
fa_IR: در

en: In %d second | In %d seconds
fa_IR[0]: در %d ثانیه ها
fa_IR[1]: در %d ثانیه

en: Include cart discounts and coupons
fa_IR: شامل تخفیف های سبد خرید و کوپن ها

en: Include tax
fa_IR: مشمول مالیات

en: Including all adjustments may yield unexpected results when complex conditions or relations are used in pricing rules.
fa_IR: زمانی که از شرایط یا روابط پیچیده در قوانین قیمت‌گذاری استفاده می‌شود، شامل کردن همه تنظیمات ممکن است نتایج غیرمنتظره‌ای به همراه داشته باشد.

en: Individual
fa_IR: شخصی

en: Individual cart item
fa_IR: کالای سبد خرید فردی

en: Individual product
fa_IR: محصول انفرادی

en: Individual variation
fa_IR: تنوع فردی

en: Inline
fa_IR: درون خطی

en: Inline - Horizontal
fa_IR: درون خطی- افقی

en: Inline - Vertical
fa_IR: درون خطی- عمودی

en: Invalid datetime.
fa_IR: تاریخ زمان نامعتبر.

en: Invalid log entry event type.
fa_IR: نامعتبر بودن گزارش ورودی نوع رویداد.

en: Invalid time period length.
fa_IR: طول دوره زمانی نامعتبر.

en: Invalid time period.
fa_IR: دوره زمانی نامعتبر.

en: Is logged in
fa_IR: وارد سیستم شده است

en: Items
fa_IR: ایتم ها

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Last
fa_IR: آخرین

en: Last order
fa_IR: آخرین سفارش

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Loading data...
fa_IR: در حال بارگیری داده ها...

[ctx: Log entry status]
en: Error
fa_IR: خطا

[ctx: Log entry status]
en: Failed
fa_IR: ناموفق

[ctx: Log entry status]
en: Processing
fa_IR: در حال پردازش

[ctx: Log entry status]
en: Success
fa_IR: موفق

[ctx: Log entry status]
en: Warning
fa_IR: هشدار

en: MINUTES
fa_IR: دقیقه

en: Macro {{description}} displays public description
fa_IR: ماکرو {{توضیح}} توضیحات عمومی را نمایش می دهد

en: Macro {{description}} displays public description.
fa_IR: ماکرو {{description}} نمایش عمومی توضیحات را نمایش می‌دهد.

en: Macro {{title}} displays discount title.
fa_IR: ماکرو {{title}} عنوان تخفیف را نمایش می دهد.

en: Macro {{title}} displays fee title.
fa_IR: ماکرو {{title}} عنوان هزینه را نشان می دهد.

en: Message
fa_IR: پیام

en: Method
fa_IR: روش

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Modal
fa_IR: مودال

en: Modal - Horizontal
fa_IR: مودال - افقی

en: Modal - Vertical
fa_IR: مودال - عمودی

en: Months
fa_IR: ماه

en: New Log Entry
fa_IR: گزارش ورود جدید

en: No Limit
fa_IR: بدون محدودیت

en: No Log Entries Found
fa_IR: هیچ گزارش ورودی یافت نشد

en: No Log Entries Found In Trash
fa_IR: هیچ گزارش ورودی در سطل یافت نشد

en: No discount limit
fa_IR: بدون محدودیت تخفیف

en: No fee limit
fa_IR: بدون محدودیت هزینه

en: No limit
fa_IR: بدون محدودیت

en: No products in group.
fa_IR: هیچ محصولی در گروه نیست.

en: No quantity ranges.
fa_IR: بدون محدوده مقدار.

en: No results found
fa_IR: نتایج یافت نشد

en: No rules configured.
fa_IR: هیچ قانونی شکل نگرفته است.

en: No taxonomies enabled
fa_IR: هیچ طبقه بندی فعال نشده است

en: Non-Exclusive
fa_IR: غیر- اختصاصی

en: Not Taxable
fa_IR: قابل مالیات گذاری نیست

en: Note
fa_IR: یادداشت

en: Note: User interface load time depends on a number of entries. Load time will increase by a fraction with each additional entry.
fa_IR: توجه: زمان بارگذاری رابط کاربری به تعدادی از ورودی ها بستگی دارد. زمان بارگذاری با کسری با هر ورودی اضافی افزایش می یابد.

en: Notification message must not be empty.
fa_IR: پیام اعلان نباید خالی باشد.

en: Now!
fa_IR: اکنون!

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Order Items
fa_IR: آیتم های سفارش

en: Order count
fa_IR: تعداد سفارش

en: Order items - Attributes
fa_IR: آیتم های سفارش- ویژگی ها

en: Order items - Categories
fa_IR: آیتم های سفارش- دسته ها

en: Order items - Products
fa_IR: آیتم های سفارش- محصولات

en: Order items - Tags
fa_IR: آیتم های سفارش- برچسب ها

en: Order items - Variations
fa_IR: آیتم های سفارش- تنوع

en: Order total
fa_IR: کل سفارشات

en: Order total - After
fa_IR: مجموع سفارش - بعد

en: Order total - Before
fa_IR: مجموع سفارش - قبل

en: Other
fa_IR: بقیه

en: Other Products
fa_IR: بقیه محصولات

en: Other locations
fa_IR: موقعیت های دیگر

en: Other product variations
fa_IR: تغییرات دیگر محصولات

en: Other products
fa_IR: بقیه محصولات

en: Other products in categories
fa_IR: سایر محصولات در دسته بندی ها

en: Other products with attributes
fa_IR: سایر محصولات با ویژگی ها

en: Other products with tags
fa_IR: سایر محصولات با برچسب ها

en: PHP Fatal error %s in %s on line %s.
fa_IR: خطای مهلک PHP %s در %s بر روی خط %s.

en: Payment details - After
fa_IR: جزئیات پرداخت- بعد

en: Payment details - Before
fa_IR: جزئیات پرداخت - قبل

en: Payment method
fa_IR: روش پرداخت

en: Percentage discount
fa_IR: درصد تخفیف

en: Percentage discount per cart item
fa_IR: تخفیف درصدی به ازای هر آیتم سبد خرید

en: Percentage fee
fa_IR: هزینه درصدی

en: Percentage fee per cart item
fa_IR: هزینه درصدی به ازای هر آیتم (محصول) در سبد خرید

en: Please change it and try again.
fa_IR: لطفاً آن را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.

en: Please fix it and try again.
fa_IR: لطفاً آن را تغییر دهید و دوباره امتحان کنید.

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Position in cart
fa_IR: موقعیت در سبد خرید

en: Position in checkout
fa_IR: موقعیت در پرداخت

en: Position on page
fa_IR: موقعیت روی صفحه

en: Positions
fa_IR: موقعیت ها

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price & percentage
fa_IR: قیمت و درصد

en: Price Discount Limit
fa_IR: محدودیت قیمت تخفیف

en: Price adjustments to include
fa_IR: تعدیل قیمت برای گنجاندن

en: Price discount limit
fa_IR: محدودیت قیمت تخفیف

en: Price discount limit %
fa_IR: محدودیت قیمت تخفیف%

en: Pricing & Discounts
fa_IR: قیمت گذاری و تخفیف ها

en: Pricing Rule
fa_IR: قانون قیمت گذاری

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در حال پردازش <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: در حال پردازش <span class="count">(%s)</span>

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Banners
fa_IR: بنر محصولات

en: Product Group
fa_IR: گروه محصول

en: Product Pricing
fa_IR: قیمت گذاری محصول

en: Product Pricing Settings
fa_IR: تنظیمات قیمت گذاری محصول

en: Product Property
fa_IR: ویژگی محصول

en: Product attributes
fa_IR: ویژگی های محصول

en: Product category
fa_IR: دسته محصول

en: Product discount has been applied to your cart.
fa_IR: تخفیف محصول برای سبد خرید شما اعمال شد.

en: Product is on sale
fa_IR: محصولاتی که در حراج هستند

en: Product meta - After
fa_IR: متا محصول- بعد

en: Product meta - Before
fa_IR: متا محصول- قبل

en: Product metadata
fa_IR: فراداده محصول

en: Product regular price
fa_IR: قیمت عادی محصول

en: Product sale price
fa_IR: قیمت فروش محصول

en: Product shipping class
fa_IR: کلاس حمل و نقل محصول

en: Product stock quantity
fa_IR: تعداد انبار محصول

en: Product summary - After
fa_IR: خلصه محصول- بعد

en: Product summary - Before
fa_IR: خلاصه محصول- قبل

en: Product tags
fa_IR: برچسب های محصول

en: Product type
fa_IR: نوع محصول

en: Product variation
fa_IR: تنوع محصول

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products - Buy
fa_IR: محصولات - خرید

en: Products - Get
fa_IR: محصولات- دریافت

en: Promotion
fa_IR: تنظیمات تخفیف

en: Properties
fa_IR: مشخصات

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Purchase Code
fa_IR: کد خرید

en: Purchase Code belongs to another product.
fa_IR: کد خرید متعلق به کالای دیگری است.

en: Purchase Code format is invalid.
fa_IR: فرمت کد خرید نامعتبر است.

en: Purchase Code has been successfully reset.
fa_IR: کد خرید با موفقیت بازنشانی شد.

en: Purchase Code has been successfully updated.
fa_IR: کد خرید با موفقیت به روز شد.

en: Purchase Code is not valid.
fa_IR: کد خرید معتبر نیست.

en: Purchase History
fa_IR: تاریخچه خرید

en: Purchase History - Quantity
fa_IR: تاریخچه خرید- تعداد

en: Purchase History - Value
fa_IR: تاریخچه خرید - مقدار

en: Purchased - Attributes
fa_IR: خرید شده - ویژگی ها

en: Purchased - Categories
fa_IR: خرید شده- دسته ها

en: Purchased - Products
fa_IR: خرید شده- محصولات

en: Purchased - Tags
fa_IR: خرید شده - برچسب ها

en: Purchased - Variations
fa_IR: خرید شده- تنوع

en: Quantities
fa_IR: مقادیر

en: Quantities & Discount
fa_IR: مقادیر و تخفیف

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Quantity Ranges
fa_IR: محدوده مقدار

en: Quantity discounts
fa_IR: تعداد تخفیفات

en: Quantity purchased - Attributes
fa_IR: تعداد خرید شده- ویژگی ها

en: Quantity purchased - Categories
fa_IR: تعداد خرید شده- دسته ها

en: Quantity purchased - Products
fa_IR: تعداد خرید شده- محصولات

en: Quantity purchased - Tags
fa_IR: تعداد خرید شده- برچسب ها

en: Quantity purchased - Variations
fa_IR: تعداد خرید شده- تنوع

en: Quantity range cannot be left open when adding subsequent quantity ranges.
fa_IR: محدوده مقدار نمی تواند در زمان اضافه نمودن محدوده های مقدار متوالی باز شده باقی بماند.

en: Quantity range must start with a higher value than previous quantity range.
fa_IR: محدوده مقدار باید با مقدار بیشتری در مقایسه با محدوده مقدار پیشین شروع گردد.

en: Quantity ranges must not overlap.
fa_IR: محدوده مقدار نباید هم پوشانی داشته باشد.

en: Reason unknown.
fa_IR: دلیل ناشناخته.

en: Regular price
fa_IR: قیمت عادی

en: Replace main price
fa_IR: قیمت اصلی را جایگزین کنید

en: Restrict purchase of matched products
fa_IR: خرید محصولات همسان را محدود کنید

en: RightPress Support
fa_IR: پشتیبانی RightPress

en: RightPress fixed cart discount
fa_IR: تخفیف سبد خرید RightPress

en: RightPress no longer serves automatic updates as your %s has expired.
fa_IR: RightPress دیگر به‌روزرسانی‌های خودکار را ارائه نمی‌کند زیرا %s شما منقضی شده است.

en: Rule must not contain conditions of non-existent type.
fa_IR: قانون نباید شامل بندی از نوع ناموجود باشد.

en: Rule must not contain disabled conditions.
fa_IR: قانون نباید حاوی شرایط ناممکن بشد.

en: Rule selection method
fa_IR: روش انتخاب قانون

en: SALE ENDS IN
fa_IR: پایان حراج در

en: SECONDS
fa_IR: ثانیه

en: Sale price
fa_IR: قیمت حراج

en: Same Products
fa_IR: محصولات مشابه

en: Same as products at full price
fa_IR: مشابه محصولات با قیمت کامل

en: Search Activity Log
fa_IR: جستجوی فعال سازی گزارش

en: Select countries
fa_IR: انتخاب کشورها

en: Select coupons
fa_IR: انتخاب کوپن ها

en: Select customers
fa_IR: انتخاب مشتریان

en: Select days of month
fa_IR: روزهای ماه را انتخاب کنید

en: Select days of week
fa_IR: انتخاب روزهای هفته

en: Select months
fa_IR: ماه ها را انتخاب کنید

en: Select payment methods
fa_IR: انتخاب روش های پرداخت

en: Select product attributes
fa_IR: انتخاب ویژگی های محصول

en: Select product categories
fa_IR: انتخاب دسته های محصول

en: Select product tags
fa_IR: انتخاب برچسب های محصول

en: Select product types
fa_IR: انتخاب نوع محصول

en: Select product variations
fa_IR: انتخاب تنوع محصول

en: Select products
fa_IR: انتخاب محصولات

en: Select shipping classes
fa_IR: انتخاب کلاس های حمل و نقل

en: Select shipping methods
fa_IR: انتخاب روش های حمل و نقل

en: Select shipping zones
fa_IR: انتخاب نواحی حمل و نقل

en: Select states
fa_IR: انتخاب وضعیت ها

en: Select taxonomy terms
fa_IR: انتخاب شرایط طبقه بندی

en: Select user capabilities
fa_IR: قابلیت های کاربر را انتخاب کنید

en: Select user roles
fa_IR: انتخاب نقش های کاربر

en: Select values
fa_IR: انتخاب مقادیر

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings updated.
fa_IR: تنظیمات بروزرسانی شد.

en: Settings were successfully imported.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت درون ریزی شدند.

en: Shipping
fa_IR: حمل و نقل

en: Shipping country
fa_IR: کشور حمل و نقل

en: Shipping method
fa_IR: روش حمل و نقل

en: Shipping postcode
fa_IR: کدپستی حمل و نقل

en: Shipping state
fa_IR: وضعیت حمل و نقل

en: Shipping zone
fa_IR: ناحیه حمل و نقل

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Simple adjustment
fa_IR: تنظیم ساده

en: Simple discount
fa_IR: تخفیف ساده

en: Simple fee
fa_IR: قیمت ساده

en: Sorry, coupon "%s" is not valid when cart item prices are changed.
fa_IR: با عرض پوزش، کوپن "%s" در صورت تغییر قیمت کالاهای سبد خرید معتبر نیست.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid when other discounts are applied to the cart.
fa_IR: متاسفم کوپن "%s"وقتی که بقیه تخفیف هابرای سبد خرید اعمال شده است، معتبر نیست.

en: Spent - Average per order
fa_IR: خرج شده - میانگین در هر سفارش

en: Spent - Last order
fa_IR: خرج شده - آخرین سفارش

en: Spent - Total
fa_IR: خرج شده - کل

en: Standard Rate
fa_IR: نرخ استاندارد

en: Start typing...
fa_IR: شروع به تایپ کردن ...

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Success <span class="count">(%s)</span> | Success <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: <span class="count">(%s)</span> موفق
fa_IR[1]: <span class="count">(%s)</span> موفق

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Target length undefined.
fa_IR: طول هدف تعریف نشده.

en: Tax class
fa_IR: کلاس مالیات

en: Text
fa_IR: متن

en: There is a new version of %s available. To enable automatic updates, enter your CodeCanyon Purchase Code below.
fa_IR: نسخه جدیدی از %s موجود است. برای فعال کردن به‌روزرسانی‌های خودکار، کد خرید CodeCanyon خود را در زیر وارد کنید.

en: This functionality may increase page load time. Rules with complex conditions may confuse customers when prices change unexpectedly.
fa_IR: این عملکرد ممکن است زمان بارگذاری صفحه را افزایش دهد. قوانین با شرایط پیچیده ممکن است هنگامی که قیمت ها به طور غیر منتظره تغییر می کنند ، مشتری را گیج کنند.

en: This only works with Buy X Get Y rules when all properties of a free product are known - specific product or specific variation must be selected.
fa_IR: این فقط با قوانین خرید X دریافت Y کار می‌کند هنگامی که همه ویژگی های یک محصول رایگان شناخته شده باشد - محصول خاص یا متغیر باید انتخاب شود.

en: This plugin uses a JavaScript-driven user interface. If this notice does not disappear in a few seconds, you should check Console for any JavaScript errors or get in touch with %s.
fa_IR: این افزونه از یک رابط کاربری مبتنی بر جاوا اسکریپت استفاده می کند. اگر این اعلان ظرف چند ثانیه ناپدید نشد، باید کنسول را برای هر گونه خطای جاوا اسکریپت بررسی کنید یا با %s در تماس باشید.

en: This plugin uses a JavaScript-driven user interface. If this notice does not disappear within a few seconds, you should check Console for any JavaScript errors or get in touch with %s.
fa_IR: این افزونه از یک رابط کاربری مبتنی بر جاوا اسکریپت استفاده می کند. اگر این اخطار ظرف چند ثانیه ناپدید نشد، باید کنسول را برای هر گونه خطای جاوا اسکریپت بررسی کنید یا با %s در تماس باشید.

en: Tiered pricing
fa_IR: قیمت گذاری تنظیم شده

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time left less than
fa_IR: زمان باقی مانده کمتر از

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To - No limit
fa_IR: به - بدون محدودیت

en: Total Discount Limit
fa_IR: محدویت تخفیف کل

en: Total Limit
fa_IR: محدودیت کل

en: Total discount limit
fa_IR: محدودیت تخفیف کل

en: Total discount limit %
fa_IR: سقف مجاز تخفیف % (درصدی)

en: Total fee limit
fa_IR: محدودیت هزینه کل

en: Total fee limit %
fa_IR: محدودیت هزینه کل%

en: Total limit
fa_IR: کل محدودیت

en: Total limit value
fa_IR: مقدار محدودیت کل

en: Unable to validate settings.
fa_IR: اعتبارسنجی تنظیمات امکان پذیر نیست.

en: Unable to verify Purchase Code right now. Please try again later.
fa_IR: اکنون نمی توانید کد خرید را تأیید کنید. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Undefined quantity handling
fa_IR: مدیریت مقدار تعریف نشده

en: Unexpected error occurred.
fa_IR: خطای غیر منتظره ای رخ داد.

en: Upsell Notifications
fa_IR: اعلامیه های فروش بالا

en: User Interface Loading
fa_IR: در حال بارگذاری رابط کاربری

en: User capability
fa_IR: توانایی کاربر

en: User meta
fa_IR: اطلاعات کاربر

en: User profile
fa_IR: پروفایل کاربر

en: User role
fa_IR: نقش کاربر

en: Value is required.
fa_IR: مقدار مورد نیاز است.

en: Value must be a whole number.
fa_IR: مقدار باید کل اعداد باشد.

en: Value must be greater than or equal to 1.
fa_IR: مقدار باید بیشتر یا معادل با 1 باشد.

en: Value must be greater than or equal to {{value}}.
fa_IR: مقدار باید بیشتر یا معادل با {{value}} باشد.

en: Value must be positive.
fa_IR: مقدار باید مثبت باشد.

en: Value purchased - Attributes
fa_IR: مقدار خرید شده- ویژگی ها

en: Value purchased - Categories
fa_IR: مقدار خرید شده - دسته ها

en: Value purchased - Products
fa_IR: مقدار خرید شده- محصولات

en: Value purchased - Tags
fa_IR: مقدار خرید شده- برچسب ها

en: Value purchased - Variations
fa_IR: مقدار خرید شده- تنوع

en: Value to display
fa_IR: مقدار برای نمایش

en: Variable product handling
fa_IR: مدیریت محصول متغیر

en: View Log Entry
fa_IR: نمایش گزارش ورود

en: Volume
fa_IR: حجم

en: Volume Pricing Table
fa_IR: جدول قیمت گذاری دوره

en: Warning <span class="count">(%s)</span> | Warning <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: هشدار <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: هشدار <span class="count">(%s)</span>

en: Warning! Combining discounts may result in unexpected tax calculation when percentage discounts are used and different tax rates apply to different cart items.
fa_IR: هشدار! هنگامی که از درصد تخفیف استفاده می شود و نرخ های مالیاتی متفاوتی برای اقلام مختلف سبد خرید اعمال می شود، ترکیب تخفیف ها ممکن است منجر به محاسبه مالیات غیرمنتظره شود.

en: Warning! Importing settings will irrecoverably overwrite your existing settings, including any pricing rules, discounts and fees.
fa_IR: هشدار! تنظیمات درون ریزی به صورت برگشت ناپذیر از روی تنظیمات موجود چند بار نوشته است که شامل هر نوع قانون قیمت گذاری، تخفیف ها و هزینه ها هست.

en: Warning! Importing settings will irrecoverably overwrite your existing settings.
fa_IR: هشدار! تنظیمات درون ریزی به صورت برگشت ناپذیر از روی تنظیمات موجود چند بار نوشته است.

en: Weeks
fa_IR: هفته

en: Where do I find my Purchase Code?
fa_IR: کد خرید خود را از کجا می توانم پیدا کنم؟

en: WooCommerce Dynamic Pricing & Discounts
fa_IR: تخفیفات و قیمت گذاری پویا ووکامرس

en: Years
fa_IR: سال

en: You Saved
fa_IR: شما ذخیره کرده اید

en: You can %1$s your support subscription or use %2$s to keep this plugin updated.
fa_IR: می‌توانید %1$s اشتراک پشتیبانی خود را انجام دهید یا از %2$s برای به‌روزرسانی این افزونه استفاده کنید.

en: You must enter your Purchase Code %s to enable automatic updates.
fa_IR: برای فعال کردن به‌روزرسانی خودکار، باید کد خرید %s خود را وارد کنید.

en: Your Price
fa_IR: قیمت شما

en: Your Price:
fa_IR: قیمت شما:

en: ago
fa_IR: قبل

en: all of selected
fa_IR: همه موارد انتخاب شده

en: all time
fa_IR: همه زمان ها

en: at least
fa_IR: حداقل

en: at least one of any
fa_IR: حداقل یکی از هر

en: at least one of selected
fa_IR: حداقل یکی انتخاب شده

en: begins with
fa_IR: بودن با

en: contains
fa_IR: شامل

en: current day
fa_IR: امروز

en: current month
fa_IR: ماه جاری

en: current week
fa_IR: هفته جاری

en: current year
fa_IR: سال جاری

en: data key
fa_IR: کلید داده

en: day | days
fa_IR[0]: روزها
fa_IR[1]: روز

en: does not contain
fa_IR: شامل / حاوی نیست

en: does not equal
fa_IR: برابر نیست

en: does not match
fa_IR: منطبق نیست

en: e.g. 90210, 902**, 90200-90299, SW1A 1AA, NSW 2001
fa_IR: برای مثال 90210, 902**, 90200-90299, SW1A 1AA, NSW 2001

en: earlier than
fa_IR: زودتر از

en: ends with
fa_IR: پایان یافتن با

en: equals
fa_IR: معادل

en: from
fa_IR: از

en: here
fa_IR: اینجا

en: hour | hours
fa_IR[0]: ساعت
fa_IR[1]: ساعت

en: in list
fa_IR: در لیست

en: is checked
fa_IR: بررسی شد

en: is empty
fa_IR: خالی است

en: is not checked
fa_IR: بررسی نشد

en: is not empty
fa_IR: خالی نیست

en: last day
fa_IR: روز گذشته

en: last month
fa_IR: ماه گذشته

en: last week
fa_IR: هفته گذشته

en: last year
fa_IR: سال گذشته

en: less or equal to
fa_IR: کمتر یا برابر با

en: less than
fa_IR: کمتر از

en: matches
fa_IR: مطابق

en: minute | minutes
fa_IR[0]: دقیقه
fa_IR[1]: دقیقه

en: month | months
fa_IR[0]: ماه
fa_IR[1]: ماه

en: more or equal to
fa_IR: بیشتر یا برابر با

en: more than
fa_IR: بیشتر

en: no
fa_IR: خیر

en: none at all
fa_IR: اصلا هیچ یک

en: none of selected
fa_IR: هیچ یک از موارد انتخاب شده

en: not in list
fa_IR: در لیست نیست

en: not more than
fa_IR: نه بیشتر از

en: only selected
fa_IR: فقط انتخاب شده

en: other methods
fa_IR: روش های دیگر

en: per cart item
fa_IR: به ازای هر آیتم سبد خرید

en: per cart line
fa_IR: به ازای هر خط سبد خرید

en: per group
fa_IR: به ازای هر گروه

en: per item
fa_IR: به ازای هر آیتم

en: renew
fa_IR: تمدید

en: select date
fa_IR: انتخاب تاریخ

en: select date and time
fa_IR: انتخاب تاریخ و زمان

en: select time
fa_IR: انتخاب زمان

en: specific date
fa_IR: تاریخ خاص

en: support subscription
fa_IR: پشتیبانی از اشتراک

en: system
fa_IR: سیستم

en: to
fa_IR: به

en: user #%d
fa_IR: کاربر #%d

en: value
fa_IR: مقدار

en: week | weeks
fa_IR[0]: هفته
fa_IR[1]: هفته

en: within past
fa_IR: درون گذشته

en: year | years
fa_IR[0]: سال
fa_IR[1]: سال

en: yes
fa_IR: بله
